fbpx
Цікаве
3 важливі фрази, які потрібно говорити чоловікові кожен день. Це дуже важливо!

Коли ви тривалий час у  відносинах з чоловіком, перш ніж вийти за нього заміж, постарайтеся дізнатися його якомога ближче спілкуючись з ним. На жаль, сьогодні статистика така що, з чотирьох шлюбів, один як мінімум закінчується розлученням.

Якщо ви пережили розлучення, ви, ймовірно, також втішали себе словами, що все буде добре, і що ви дуже хороша жінка, що ви, не залишиться одна. Але ніхто ніколи не говорив вам, як утримати чоловіка! Джерело

Зробити чоловіка щасливим, дуже просто. Головне сказати їм те, що вони хочуть почути.

На жаль, багато жінок звертають увагу тільки на свою зовнішність, забуваючи потрібні слова. Ось три фрази, які чоловік повинен чути якомога частіше:

1. Ти дуже гарний

Чоловіки часто заздрять жінкам, тому що жінкам дістаються всі компліменти. Особливо коли справа доходить до зовнішності. Головне сказати це щиро, людина повинна вірити що вимовити це від чистого серця.

2. Дякую і будь ласка

Жінка може багато в чому надихнути свого чоловіка. І подяка – найкраща форма натхнення. Він зробить для Вас набагато більше, якщо побачить, що ви йому вдячні за кожен вчинок і подарунок, який він для вас зробив.

Говоріть спасибі за все що він для вас робить. Дайте йому в 10 разів більше, ніж він заслуговує – і замість цього він буде робити в 100 разів більше для вас.

«Допоможи мені, будь ласка» – чарівне вираз! Просто скажи це і насолоджуйся чоловічою реакцією. Ніхто не може встояти перед спокусою показати себе героєм і кинеться допомагати вам.

3. Я люблю тебе

Це те, що всі хочуть почути. Немає нічого важливішого, ніж відчувати себе коханою і бажаною.

Це і є, ті 3 важливі фрази, які потрібно говорити чоловікові кожен день.В згодні з цим?

Фото ілюстративне – notefood.ru

You cannot copy content of this page