fbpx
Суспільство
30 липня: Молитва до святої Маргарити, яку потрібно читати в хвилини слабкості, в подоланні складних життєвих ситуацій і яка допомагає  змінити свою долю

Свята великомучениця Маргарита шанується православними християнами всього світу. Ікона цій святій може допомогти вам змінити своє життя в кращу сторону і зміцнити віру в Господа.

Історія ікони

Свята Маргарита нapoдилася в Італії за часів правління імператора Діоклетіана. Мати Маргарити пoмepла, коли дівчинці не було ще й року, і немовля віддали на піклування годувальниці, православної християнки.

Маргарита зросла віруючою дівчиною і в віці 15 років заявила батькові, що не поклониться язичницьким богам.

Батько намагався переконати дівчину, але вона залишалася тверда у своїй вірі. Під час хвилі гонінь на християн Маргариту забрали і катували, змушуючи відмовитися від своєї віри.

Однак дівчина залишилася тверда і відмовилася залишити свої переконання. Після довгих катувань Маргариту стратили, відрубавши їй голову.

Тіло дівчини залишилося нетлінним, і всякий, хто приходив вшанувати її пам’ять, зцілявся від xвopoб або отримував бачення, що викриває його ворогів. Після становлення християнства вeликoмyченицю канонізували.

Цей образ символізує чесність і відкритість святий перед Богом. Червоне покривало нагадує про кров, пролиту юною дівчиною в ім’я Господа, а хрест нагадує про борг кожного православного шанувати пам’ять усіх віддали свої життя заради істинної віри.

Читайте також:  Яке свято 30 липня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а чого не можна робити

У чому допомагає святий образ

Свята великомучениця Маргарита вважається покровителькою всіх несправедливо скривджених і принижує. Святий моляться про втіху скорботи за померлими, зцілення хвороб, викритті брехні і недобрих намірів.

Відомі випадки, коли щира молитва перед іконою святої допомагала людям скинути з плечей тягар чужої вини, повірити в себе і повністю змінити свою долю.

Молитви перед іконою святої Маргарити

«Преблагая Маргарита, свята великомучениця, страшну смерть прийняла в ім’я Господа і Спасителя нашого, почуй благання моє і не покинь її без відповіді.

Молю тебе, отруєнь від мене хвороби і прикрощі, збережи чистоту безсмертної душі і допоможи достойно пройти шлях до Царства Небесного. Амінь ».

Цю молитву потрібно читати, просячи зцілити xвopoби і вгамувати бiль, як тілесну, так і душевну.

«Свята великомучениця Маргарита, до своєї милости вдаюся і смиренно прошу: покажи мені шлях до світлої віри в Господа нашого Ісуса Христа, не покинь душу мою на розтерзання прикрощів, тузі, брехні і гріха зневіри.

Та не зневажив великої твоєї жертви в ім’я віри і уникну повалення в геєну вогненну на вічні муки. Амінь».

Цю молитву потрібно читати в хвилини слабкості, коли вам потрібна підтримка і допомога в подоланні складних життєвих ситуацій.

Молитви перед образом святої вeликoмyчениці Маргарити здатні очистити вашу душу від гріхів і подарувати вам новий, світлий життєвий шлях.

facebook