fbpx
Шоу-бізнес
35-річна українська співачка Каменських розсекретила свою заповітну мрію: і це не бажання стати мамою. Про власне особисте найпалкіше бажання Настя говорить одне

35-річна українська співачка Настя Каменських розсекретила свою заповітну мрію: і це не бажання стати мамою.

Співачка NK яка днями презентувала прем’єру «Коли мине війна», не перестає дивувати своїх шанувальників. Свою нову роботу Настя присвятила усім українкам, які вміють любити, а їхні почуття стають оберегом для коханих.

– Цю пісню і кліп я присвятила українкам та їхньому коханню. Адже саме кохання, наша надія та сподівання є дуже сильними почуттями, якими ми можемо пишатись. Бо ми, українці, вміємо кохати по-справжньому. І це кохання ніби оберіг для всіх близьких, надає сили, щоб прийти до перемоги, – поділилася співачка у «Сніданку з 1+1».

Каменських зізналась, що для образу у кліпі сама сплела вінок з квітів. Згадує, що її цьому навчила бабуся в дитинстві, вінки плели свого часу і мама, і тітка виконавиці.

– Навіть декілька років потому у своєму блозі я показувала, як плести віночки, їздила у село, збирала квіти, робила віночок та показувала своїм глядачам, як його правильно сплести, щоб він не розлізся. Я отримую від цього величезне задоволення. Коли ти плетеш, це ніби якась духовна мантра. Це єднання з твоїм корінням.

Каменських зазначила, що зараз зйомки відеокліпів артистів відбуваються в зовсім інших умовах. Якщо до повномасштабного вторгнення над її кліпами працювала команда з 40 людей, то наразі ця кількість скоротилась до трьох.

Настя підкреслює, що зараз намагається більше створювати музики для підтримки українського народу, щоб вони знали: ми маємо українську пісню, ми – українці, а отже сильні і непереможні.

– Якби мені пів року тому сказали, що у наш дім прийде війна, я б ніколи не повірила, що таке може трапитись у 21 столітті. Це найбільше горе, найбільша біда, яка може трапитись. Мені важко, як кожному з нас. Я намагаюся триматися, мотивувати людей для того, щоб були сильними та єдиними. І нарешті прийти до перемоги, – підкреслила співачка.

Про власну особисту мрію співачка говорить одне – бажає якнайшвидшої перемоги України. І бачить це святкування великим концертом на головній площі Києва з усіма колегами-артистами.

– Наша спільна мрія – це святкувати перемогу. І всіх обійняти, адже зараз всі українці одне одному близькі. Моя величезна мрія – вийти на Майдані Незалежності, заспівати з усіма артистами, плакати, обійматися, цілувати. І бути щасливими від своєї Незалежності і того, що ми здобули перемогу. Я дуже-дуже вірю і вона скоро настане. Господи, будь ласка, – говорить з надією Настя.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.