fbpx

4 головних правила безпеки в школі

Якими правилами потрібно слідувати, щоб твій малюк не потрапив в неприємні ситуації в школі.

Повернення до школи не означає, що потрібно турбуватися. Незважаючи на те, що безпеку всередині закладу в кінцевому підсумку лежить на педагогів і директора, батьки можуть зробити кілька основних кроків для забезпечення безпечного відвідування школи, передає Scholastic .

Розкажи шкільного персоналу про проблеми зі здоров’ям дитини. Незалежно від того, чи є у малюка алергія або якісь інші проблеми, переконайтеся, що вчителі були в курсі.

Знайте і дотримуйтесь заходів безпеки. Вони можуть включати запрошення гостей в школу або ж, наприклад, правила поведінки на перервах. Дотримуючись цих процедур, ти також станеш відмінним прикладом для своїх дітей.

Читайте також: В ЯКОМУ МІСЯЦІ РОКУ НАРОДЖУЮТЬСЯ НАЙРОЗУМНІШІ ЛЮДИ: З’ЯСУВАЛИ ВЧЕНІ

Знайте маршрути поїздок в школу і назад. Переконайся, що ти і твоя дитина знаєте як прості, так і альтернативні маршрути. В екстрених випадках дороги можуть бути заблоковані, і важливо мати запасний план.

Вивчи дії при екстрених ситуаціях. Плани евакуації і необхідні номери телефонів зазвичай розміщуються в класних кімнатах.

Приділи кілька хвилин тому, щоб ознайомити свою дитину з інформацією про надзвичайні ситуація. Це може дати йому впевненість і допоможе діяти раціонально в таких.

Джерело.

You cannot copy content of this page