fbpx

5 мобільних додатків, які потрібно тepмiнoвo видалити

The Weather Channel – відмінний приклад того, як на найпростішої функції – відображається прогноз погоди – розробники примудряються вибудувати цілий мегакомбайн.

Різні незрозумілі функції і інтерфейс, такі як живі шпалери, і навіть фото географічних карт тільки заважають дізнатися подробиці про погоду.

AntiVirus FREE та інші антивірусні програми. По суті, це шкідливі програми, які лише створюють уявний ефект захищеності. Насправді вони просто завантажують оперативку, гальмуючи ваш девайс.

Clean Master та інші оптимізатори системи. Більшість подібних програм або взагалі нічого не роблять, або завдають тільки шкоди.

Читайте також: ШПРИЦИ, ВАТА, ПІДГУЗКИ, КРАПЕЛЬНИЦІ: АПТЕКАМ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАВАТИ НАЙНЕОБХІДНІШЕ

Очистити кеш, видалити залишки старих програм можна і вбудованими системними інструментами, які дійсно видаляють непотрібні файли і очистять систему від накопиченої інформації. Рекомендуємо робити це кожен тиждень.

Системні браузери. Деякі виробники і розробники сторонніх прошивок постачають свої творіння спеціальними версіями браузера.

Як правило, в них намертво вшиті посилання на сайти рекламодавців і інший непотрібний контент.

Краще використовувати браузери, якими ви користуєтеся на ПК. Chrome, Safari, Firefox. Вони відмінно оптимізовані для сучасних смартфонів.

Додаток Facebook. Соціальна мережа Facebook є сьогодні найпопулярнішою у світі, тому не дивно, що відповідний мобільний додаток встановлено у величезної кількості користувачів.

Однак додаток споживає величезну кількість системних ресурсів і значно зменшує термін роботи мобільного гаджета від батареї.

Мобільна версія соцмережі працює набагато швидше і простіше.

Джерело.

You cannot copy content of this page