fbpx

5 порад, як вибрати щасливе ім’я для дівчинки

Психологи стверджують, що правильно вибране батьками ім’я сприяє удачі в житті дитини. Пропонуємо п’ять порад, які допоможуть підібрати для вашої малятка щасливе ім’я.

Вчені провели аналіз ринку праці і визначили, що існує ім’я, носії якого в більшості випадків домагаються поставлених цілей. Вони активні та ініціативні, успіх завжди на їхньому боці. А саме: успішними є жінки з ім’ям Олена.

У п’ятірку лідерів також входять Ірини, Тетяни, Катерини, Ганни, Юлії. Тобто, ці імена цілком можна давати дівчаткам – вони обов’язково доб’ються всього в житті.

Якщо ж ви не готові довіряти аналізу вчених або хочете вибрати більш нетрадиційне ім’я, тоді прислухайтеся до порад астрологів і психологів. Вони радять підбирати ім’я виходячи з того, в яку пору року народилася дівчинка.

Читайте також: 5 ЗВИЧОК, ЯКІ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ПЕРЕДЧАСНОГО СТАРІННЯ

  • Народжені взимку

Малятка, народжені в зимову пору, як би беруть на себе всі “принади” цього непростого часу року. Вони володіють твердим і непохитним характером.

Це допоможе їм добиватися поставлених цілей. Однак зимовим дівчатам не вистачає жіночої м’якості, умиротворення.

Якраз “м’які імена”, з великою кількістю букв л , м , н в них, допоможуть. Це може бути і Анастасія, і Василиса, і Людмила, і Уляна, і модне в 2017 році ім’я Мілана.

  • Народжені навесні

Рухливі і пустотливі, наївні і довірливі – весняні малятка будуть неодмінно радувати батьків легким характером. Але ось тут якраз той випадок, коли дівчаткам не заважає підкинути в характер цілеспрямованості, напору і вміння розбиратися в людях.

А допоможуть в цьому (більш “жорсткі” у порівнянні із зимовими) імена, в яких використовуються літери г , д , р . Можете звернути увагу на такі, як Ангеліна, Дарина, Аглая, Вікторія.

  • Народжені влітку

Цілеспрямовані та рухливі, романтичні і мрійливі дівчинки, народжені влітку, зазвичай добре вчаться, з часом роблять кар’єру. Але у них є проблема – вони легко піддаються чужому впливу.

А допоможе протистояти цьому правильне ім’я, наприклад, Неллі, Христина, Марія, Кароліна, Ірина, Ольга. У них повинні переважати приголосні р , до , г .

  • Народжені восени

Педантичні, ласкаві і абсолютно не конфліктні – маленькі красуні, народжені восени. Вони чудові. Але вже дуже схильні до того, щоб закриватися в своєму внутрішньому світі, таїтися з проблемами від всіх.

Тому їм бажано давати імена романтичні, емоційні, які допоможуть розкриватися і проявляти свої емоції. Це імена Аліса, Олена, Софія, Віра, Маріанна, Поліна. З переважанням таких приголосних букв: л , р , н , с .

Яке б ім’я ви не вибрали для своєї новонародженої доньки, пам’ятайте, краще не називати її ні на чию честь. Астрологи стверджують, що таким чином ви програмуєте долю своїй доні.

Джерело.

You cannot copy content of this page