fbpx
Цікаве
5 предметів, які привернуть у ваш будинок багатство і благополуччя. Кожна людина хоче, щоб в його житті завжди були успіх та гроші

Експерти розкажуть вам про три речі в вашому домі, які привернуть необхідну для цього позитивну енергетику. Кожна ж людина хоче, щоб в його житті завжди були успіх і гроші.

В першу чергу зверніть увагу на свій внутрішній світ, адже успіхи і невдачі виходять від наших власних думок. То ж позбавтесь від негативних думок, вірусних програм і невпевненості в собі.

  • Підкова

Цей предмет вважається одним з найсильніших магнітів для успіху. Звичайно, зовсім не обов’язково шукати в селах стару кінську підкову. Можна купити новий талісман або зробити його самостійно з будь-якого матеріалу.

Що стосується матеріалу, то, як би це абсурдно не звучало, але підкова з дерева буде кращим варіантом, так як це самий енергетично позитивний природний матеріал.

Підкову необхідно вішати або перед вхідними дверима, або над нею. Важливо пам’ятати, що розташування ріжками вниз направлено на захист будинку від негативної енергії. Якщо підкова висить ріжками вгору, то вона виконує роль магніту для удачі.

Деякі люди вішають відразу дві підкови – одну ріжками вниз, іншу вгору. Це теж буде непоганим вибором, причому без втрати загальної корисності даного талісмана.

  • Хотей

Це предмет зі східної культури. Даний талісман є фігуркою огрядного чоловіка. За легендами, це був японський монах, у якого з речей був лише мішок з милостинею.

Вважається, що фігурка допомагає виконувати бажання, привертає більше фінансової удачі в будинок, допомагає людям приймати правильні рішення щодо грошей, роботи. Ставити його можна коло дверей і у вітальні.

  • Червона стрічка або червоний клубок ниток

Ці два талісмана майже рівноцінні, але виконують свої функції трохи по-різному. Червона стрічка повинна висіти прямо перед вхідними дверима в будинок. Вона допомагає стабілізувати енергетичні потоки, що благотворно позначається на удачу людей, що живуть там.

Червоний клубок повинен бути з натурального матеріалу – наприклад, вовни. Його необхідно спочатку розмотати, а потім намотати заново на дерев’яну паличку або ложку. Після цього клубок можна покласти в будь-якому зручному для вас місці, але щоб він був на виду.

У сукупності з червоною стрічкою ефект буде в двійні сприятливим. Нагадуємо, що червоний клубок притягує удачу і привертає достаток в будинок. З ним є навіть спеціальний ритуал на залучення грошей .

  • Фіалка

Ця рослина завжди залучає успіх в будинок, в якому вона росте. Успіх поширюється не тільки на взаємовідносини між людьми, що живуть під одним дахом.

Фіалка може приносити і фінансову стабільність, очищати розум людей від непотрібних і руйнівних думок, залучати удачу в справах.

  • Черепаха

Талісман, який символізує собою довголіття і здоров’я, велику удачу в справах, роботі і фінансовій сфері. Черепаха відмінно впливає на енергетику людей, заповнює втрачені сили.

У такому будинку буде краще відпочивати і релаксувати. Черепаха очищає розум від негативних думок і допомагає в духовних пошуках. Цей талісман також підтримує в людях нові починання.

Кажуть, що домашні тварини теж залучають в будинок благо. Йдеться в першу чергу про кішок. Вважається, що потрібно правильно назвати вихованця, щоб він дійсно став джерелом великого успіху.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page