fbpx
Лайфхаки
5 речей, які не варто брати з собою в туалет

При використанні в ванній кімнаті цих речей ризик неприємних iнфeкцій і oтpyєнь істотно зростає. Експерти назвали 5 продуктів, які не варто брати з собою при відвідуванні туалету.

В іншому випадку ризик різного роду неприємних iнфeкцій і oтpyєнь істотно зростає.

Мобільні телефони. Сьогодні люди вкрай рідко розлучаються зі своїми смартфонами, але постарайтеся зробити це хоча б на час відвідування туалету.

Численні дослідження показують, що мобільники стають місцем проживання величезної кількості найрізноманітніших бактерій. Не в останню чергу це пов’язано з тим, що люди користуються ними навіть при відправленні природних потреб.

Засоби макіяжу. Не забувайте про те, що різного роду косметику ви часто наносите на обличчя неподалік від очей і рота. Буде не дуже гігієнічно, якщо на цій косметиці виявляться бактерії, що мешкають в туалетах.

Тому не виймайте кошти макіяжу з сумочки при відвідуванні цих місць.

Читайте також: 16 СИМПТОМІВ, НА ЯКІ МИ НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГИ, А ДАРМА

Продукти харчування. У це складно повірити, але існує чимало людей, які беруть з собою в туалет їжу. Неважко уявити, що це набагато збільшує ймовірність важкого харчового отруєння.

Напої. Ще більша кількість людей не вважає негожим захопити з собою в туалет чашку кави або чаю, особливо вранці, коли вони поспішають на роботу. З причин, які викладені вище, від цієї звички також слід відмовитися.

Зволожувачі. Деякі з нас захоплюють в санвузол зволожувачі, через що дозволяють бактеріям активніше проникати на шкіру обличчя і рук.

Тримайте ці вельми корисні гігієнічні засоби подалі від туалетів.

Джерело.

You cannot copy content of this page