fbpx
життєві історії
5 років тому я вийшла заміж  з великої любові. Чоловік старший за мене, але я сильно його кохаю. в нього є доросла дочка. Не знаю, як відвадити цю нахабну дівку від гаманця мого чоловіка, бо все, що він заробляє – це лише для неї однієї. А він мені каже: “Перестань рахувати чужі гроші!”

5 років тому я вийшла заміж  з великої любові. Чоловік старший за мене, але я сильно його кохаю. в нього є доросла дочка. Не знаю, як відвадити цю нахабну дівку від гаманця мого чоловіка, бо все, що він заробляє – це лише для неї однієї. А він мені каже: “Перестань рахувати чужі гроші!”

До нашої зустрічі чоловік вже був два рази одружений, і від першого шлюбу у нього є дитина.

Його дочка вже досить доросла. Цього року їй виповнюється 24 роки. Вона живе окремо від батьків і начебто збирається незабаром виходити заміж.

Раніше я вважала, що дорослі діти – не перешкода для створення нової сім’ї, і не бачила в них нічого поганого. Навпаки, думала, що це добре, що моєму чоловікові вже не потрібно виплачувати аліменти, няньчитися з першою дитиною, і він зможе повністю присвятити себе нашому спільному малюкові.

Але мої надії не виправдалися. Час показав, що ця доросла панночка звикла сидіти на шиї у свого батька, і злазити з неї не збирається.

Спочатку я не бачила проблеми в тому, що мій чоловік хороший батько для своєї дочки від минулого шлюбу.

Я чекала, що раз він так добре піклується про неї, то і до нашої спільної дитини буде ставитися так само.

Весь час сподівалася, що ось ще трохи потерплю – і його дочка стане самостійною, а ми зможемо зітхнути спокійно, зайнятися власними справами.

Я мріяла про те, що ми приведемо квартиру в порядок, народимо дитину, і будемо робити все для того, щоб у малюка було тільки все найкраще. Але в підсумку вийшло так, що у нас з’явилася дитина, а левова частка уваги і грошей чоловіка так само йде на сторону – його дорослій доньці.

Я просто не розумію, чому ми з маленьким сином повинні скорочуватися, на всьому економити, щоб чоловік міг допомагати цій повнолітньою і дієздатній дівчині!

Вона постійно у нього щось просить: то гроші на машину, то допомогу в покупці туристичної путівки. До слова сказати, за а роки шлюбу ми з чоловіком були у відпустці тільки раз, а вона їздить відпочивати щороку.

Зараз вона взагалі заговорила про те, що хоче купити власну квартиру, і просить чоловіка з цим допомогти. Боюся, що він погодиться, і тоді нам з сином взагалі доведеться перейти на хліб з водою. Адже заради економії ми і так вже багато від чого відмовилися. Ми купуємо речі тільки з рук або по акції, іграшки шукаємо б/у в інтернеті.

Набридло жити, постійно жертвуючи собою і потребами синочка! Вважаю, що у дочки чоловіка просто відсутня совість, раз вона так нахабно ним користується. Він, щоб виконати всі її вимоги, працює по 6 днів на тиждень, а іноді ще й підробляє після зміни. Приходить додому і валиться з ніг від втоми. Йому вже не до ігор з нашим малюком, не до допомоги мені по господарству.

Мені здається, що я маю повне право на те, щоб вимагати собі і синові нормальне життя. Через це ми з чоловіком постійно сваримося, мало не до бійок доходить.

Він просить мене перестати рахувати «чужі гроші» (хоча як вони можуть бути чужими, якщо ми – одна сім’я?).

Що робити цій ситуації? Розлучатися не хочу, тому що люблю його і хочу для своєї дитини нормальної родини. Але як відвадити цю нахабну дівку від гаманця мого чоловіка – не знаю.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook