fbpx
Цікаве
5 способів завоювати будь-якого чоловіка. Як стати для свого чоловіка єдиною та незамінною

Щоб стати для свого чоловіка єдиною та незамінною багато жінок готові на все. Щобільше, у жінок з’явилося стійке бажання вже не просто закохувати їх у себе, але і викликати фізіологічну залежність.

Іншими словами — стати для чоловіка залежністю. Існують дієві способи привчити чоловіка до себе та “підсадити” на себе.

1. Формування потягу.

Фізіологічний потяг до жінки є одним з базових інстинктів всіх чоловіків. Іншими словами, щоб “підсісти” на жінку, він повинен її хотіти.

Тут слід використовувати весь арсенал жіночності. Це все, що підходить для того, щоб збуджувати інтерес чоловіка.

2. Їжа та задоволення.

Напевне, всі чули, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Однак, зовсім не обов’язково варити борщі з ранку до ночі. Достатньо зробити традицією спільні трапези з улюбленими стравами вашого чоловіка. Метою у цьому випадку є щоб відчуття задоволення від смачної їжі щільно асоціювалася у нього з вами.

3. Увага до потреб чоловіка.

Ефективним способом викликати у чоловіка звикання – давати йому те, чого він хоче. Однак слід врахувати, чи це не суперечить вашим бажанням, оскільки йти на поводу у чоловіка зовсім не потрібно, ваша мета якраз протилежна.

Приділяйте увагу його потребам і відповідайте на них. Можливо йому потрібна підтримка або просто можливість посміятися над собою, допомогти знайти мотивацію або поглянути на яку-небудь ситуацію з іншого боку. Якщо він звикне отримувати від вас це, він вже не зможе без цього обходитися.

4. Недоступність.

Чоловіки запевняють, що за своєю природою вони мисливці. У такому разі, постарайтеся не бути йому доступною відразу, повністю і завжди. Давайте йому зрозуміти, що ваша прихильність не гарантована йому на постійній основі.

5. Власне задоволення.

Ніщо не лестить так чоловічому самолюбству, як те, що його жінка задоволена. Фальш і награність чоловік, швидше за все, відчує і буде розчарований, буде вважати себе обдуреним.

Проте варто пам’ятати, що залежність не рівнозначна нормальним відносинам. Справжні гармонійні відносини будуються на інших принципах, хоча і в них може знайтися місце цих п’яти прийомів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook