fbpx
Цікаве
5 способів зазирнути у майбутнє в Новорічну ніч, які знали ще наші бабусі. А предки були мудрими і дослухатися до них не гріх!

У новорічну ніч наші предки намагалися зазирнути в майбутнє, а деякі різновиди ворожінь поширені і понині.

Звуки

Слухайте уважно звуки за вікном в новорічну ніч: церковні дзвони, наприклад, є ознакою важливих подій, пташині голоси вважаються провісниками хороших новин, гавкіт собаки говорить про те, що у вас з’явиться друг або друга половинка, а розмови хлопців – до весілля.

Каблучка

Якщо хочете знати, коли отримаєте пропозицію вступити в шлюб, використовуйте ворожіння з каблучкою.

Прикріпіть на волосок золоту каблучку та опустіть його в порожній стакан, повільно і обережно: уважно порахуйте, скільки разів кільце вдариться об стінки склянки. Кожне зіткнення кільця зі склом – приблизно один рік очікування весілля.

Зірки

Дуже просте і романтичне ворожіння для дівчат!

Потрібно до світанку знайти на небі хоча б одну зірку. Побачите її? Значить рік буде успішним і наповненим любов’ю.

Читайте також: ЩАСЛИВІ ІМЕНА ДЛЯ ДІВЧАТОК, ЩО НАРОДЯТЬСЯ У СІЧНІ 2020-ГО РОКУ!

Записки

Скомкайте аркуш паперу, думаючи про майбутнє, і запаліть його так, щоб обриси потрапляли на стіну. Підключіть фантазію, щоб прочитати в химерних формах свою долю.

Рис

Рис допоможе знайти відповідь на питання! Подумайте про те, що ви хочете дізнатися, тримаючи ліву долоню над банкою з рисом. Потім візьміть жменю і порахуйте кількість: парні числа означать позитивну відповідь, а непарні – негативну.

Як бачите, гадати на майбутнє в Новий рік можна з підручними засобами.

Однак пам’ятайте, що всі ці гадання не мають 100% сили, тому покладатися на них повністю не можна. З наступаючими святами!

Джерело:

facebook