fbpx
Цікаве
5 сувенірів, які краще не привозити додому з відпустки! Річ, якою б вона не була, завжди має своєю власною енергетикою, і перш ніж принести її додому, варто довіритися інтуїції

Відпустка – прекрасна пора, коли багато хто планує відвідування різних країн. З відпочинку прийнято привозити різні сувеніри, які нагадують про безтурботне і щасливе часу, але не всі предмети так безпечні, як здається на перший погляд.

Незвичайні сувеніри можна знайти в будь-якому куточку світу, і деколи речі настільки зачаровують, що відмовитися від їх покупки неможливо. Проте, багато предметів таять в собі зовсім не енергетику щастя. Джерело

Є речі, здатні відняти щастя і залучити в життя різного роду неприємності. Рекомендують прислухатися, щоб ненароком не привезти з відпустки речі, які небезпечні .

  • Опудала

Тварини, з яких зробили опудала, не принесуть ні радості, ні щастя. Їх енергетика негативна і буде притягувати всілякі біди. Від таких сувенірів найкраще відмовитися. Таким речам не повинно бути місця в будинку.

  • Предмети, пов’язані з обрядами і ритуалами

Будь обряд або ритуал, проведений в незнайомій країні, може стати причиною бід, а інструменти, за допомогою яких їх проводять, тим більше. Не варто привозити з подорожі магічні атрибути, не знаючи їх історії досконально.

Недосвідченим мандрівникам може сподобатися що завгодно: спіритичні дошки, магічні кулі та інші речі, але купувати їх і брати з собою не має сенсу. У них може бути укладена енергія, впоратися з якою буде не під силу.

  • Фігурки слонів

Багатьом відомо, що слони – символ мудрості, довголіття і процвітання, однак не всі фігурки так безпечні. Купувати слоника з опущеним вниз хоботом можна ні в якому разі. Він символізує крах надій і несе смуток.

  • Музичні інструменти

Всілякі дудочки, маракаси і інші не громіздкий музичні інструменти можуть стати справжньою проблемою для мандрівника. Речі, особливо колишні у вживанні, могли належати людям, думки яких були недобрими.

На інструментах залишається енергетика колишніх власників, і вона може зіпсувати життя.

  • Антикваріат

Предмети старовини також небезпечні. Нерідко після придбання речей з невідомою історією люди починають хворіти, втрачають удачу і їх переслідує злий рок.

Купувати предмети старовини не можна, особливо якщо немає впевненості в чесності продавця. Навіть якщо в них немає нічого поганого, спритні торговці цілком можуть продати дрібничку по величезній ціні.

Річ, якою б вона не була, завжди має своєю власною енергетикою, і перш ніж принести її додому, варто довіритися інтуїції. Внутрішній голос часто допомагає уникнути біди і не купувати тих предметів, які можуть становити небезпеку . З відпустки найкраще привезти спогади і яскраві фотографії.

Фото ілюстративне – tsikaviy-svit.com