fbpx
життєві історії
“…Потерпи, ще не багато” – Від почутого діалогу у жінки стислося сеpце від образи. Всю ніч Анна проплакала, а на наступний день сказала дочці – “Я, напевно, від вас з’їду! Я не зможу так жити знаючи, що мене тут просто терплять для своїх корисливих цілей

Юля і Олег були одружені вже кілька років. Старшій дочці (Каті) було 10 років, коли пара задумалася про поповнення сімейства. Олег родом з невеликого селища, а Юля з міста, будучи ще молодим дівчиськом приїхала сюди працювати, де власне і зустріла свою долю і вийшла заміж. За матеріалами

Своїм житлом пара так і не обзавелася, тому орендували квартиру. Поки Юля працювала, їм було легше оплачувати житло, забезпечувати себе і дитину всіма необхідними речами. Але коли Юля пішла в дeкpет і наpoдила другу дочку Лізу, настали важкі часи, зарплати Олега було недостатньо, щоб оплачувати квартиру і утримувати сім’ю.

Тоді Юля подзвонила своїй матері (Анна) з проханням, щоб мати приїхала до них на допомогу, няньчиться з малятком (Юля зібралася на роботу вийти) або щоб сама влаштувалася на роботу і допомагала оплачувати житло. Батько Юлі кілька років тому пoмeр, а вона була єдиною дитиною в сім’ї, тому маму в рідному місті нічого не тримає. Анна сумнівалася, але відмовити Юлі не могла, звільнилася з роботи і приїхала до дочки.

Приїхала допомогти дочці, а стала ворогом для зятя ..

Маленькій Лізі було всього 2 місяці, тому ідею Юлі повернутися на роботу Анна не підтримала, (тому що дівчинка була на ГВ), і вже на наступний день Анна почала активні пошуки роботи. На щастя їй не довелося довго шукати, в невеликий магазинчик одягу, який розташований поруч з будинком був потрібний продавець, таким чином вирішилося питання з працевлаштуванням жінки.

У Анни розрахунок проводився щодня, кожен день жінка поверталася додому з повною сумкою продуктів, та й до того ж збирала потрібну суму для оплати орендованої квартири. Загалом справи молодої сім’ї пішли в гору тепер навіть вдавалося збирати кошти із зарплати чоловіка.

Олег, був дуже задоволений таким станом і вирішив, що потрібно діяти по максимуму. Почав накидати Юлі ідеї, що їм необхідна машина, щоб він легше добирався до роботи, та й взагалі сім’ї з двома дітьми просто необхідна машина. Тих накопичень, що у них були присутні природно було недостатньо для придбання авто і Олег став просити Юлю, щоб вона вмовила матір взяти їм кредит. Юля завжди підтримувала чоловіка і намагалася йому догодити, їй не склало труднощів умовити Ганну. Пообіцяла, що виплачувати кредит будуть самі, просто він буде оформлений на неї.

Після того як зять досяг поставленої мети (ключі від машини в кишені), почав поглядати на тещу «не так пройшла», «не так подивилася», «не те сказала». І почалося … протистояння зятя і тещі. Юля по початку відмовчувалася, а потім зовсім стала підтримувати чоловіка. Так після чергового скaндaлу з зятем жінка не хотіла повертатися додому, а поїхала ночувати до колеги, з якою дуже здружилася. А на наступний день ввечері повернулася додому, хоча зовсім не хотілося повертатися, але нікуди діватися …

Читайте також:ОДНОГО РАЗУ ХРИСТИНА CП’ЯНY ПРОГОВОРИЛАСЯ, ЩО ДИТИНА НЕ ВІД НЬОГО, А ХТО БАТЬКО ВОНА І САМА НЕ ЗНАЄ. ПОМУЧИВСЯ ВІН ПІСЛЯ ТАКОГО ВИЗНАННЯ МІСЯЦЬ, А ПОТІМ ПІШОВ І ЗДАВ АНАЛІЗИ НА БАТЬКІВСТВО. У ВСІХ БУВ ШOК, КОЛИ ПРИЙШЛИ РЕЗУЛЬТАТИ

Поки жінка роздягалася в передпокої почула розмову зятя з дочкою – «Що вона знову прийшла? Я ж казав тобі, я не хочу, щоб вона з нами більше жила ». На що дочка боязко відповіла – «Ну добре тобі, нехай живе, вона допомагає нам з Лізою і взагалі вона продукти додому купує … Потерпи ще не багато» Від почутого діалогу у жінки стислося сеpце від образи.

Всю ніч Анна проплакала, а на наступний день сказала дочці – «Я, напевно, від Вас з’їду! Я не зможу так жити знаючи, що мене тут просто терплять для своїх корисливих цілей». Дочка відповіла – «Так, так буде краще для всіх … тим більше ми теж з’їжджає. Олег вирішив, що ми переїжджаємо в село до його матері ».

Ось так Анна приїхала допомогти дочці, а стала ворогом для зятя. Намагалася по максимуму догодити молодим, а отримала подяку у вигляді розбіжності з дочкою, туги за онукам і кредит, який дочка обіцяла виплачувати, але обіцянки дотримала всього лише перший місяць, і ось вже цілий рік Анна самостійно вносить оплату. «Не роби людям добра, не побачиш від них лиха».

Фото ілюстративне, з відкроитих джерел