fbpx
життєві історії
Одного разу Христина cп’янy проговорилася, що дитина не від нього, а хто батько вона і сама не знає. Помучився він після такого визнання місяць, а потім пішов і здав аналізи на батьківство. У всіх був шoк, коли прийшли результати

Ніколи б не подумала, що таке може трапитися поруч, з другом сім’ї. Так, десь по телевізору такі історії не рідкість, але ти думаєш, що цього не може бути, що це вигадана історія, а тут бац … За матеріалами

Юру я знаю з дитинства. Наші батьки дружать більше 30 років, ми разом ходили в один клас і що з ним станеться таке лихо, я й подумати не могла.

Коли всі наші однолітки знайшли свої другі половини і обзавелися дітьми, у Юри нікого не було. Нам це було дивно.

Хлопець гарний, розумний, працьовитий. А тут дізнаюся, що він з дівчинкою зустрічається. 18 років, молодша за нього на багато. Красива дуже, фігурка супер.

Зустрічався він з нею два місяці, а потім вона оголосила, що вaгiтна. Він як годиться порядному чоловікові тут же зареєстрував з нею шлюб і став чекати появи на світ свого первістка.

У Христини вже була дочка двох років, але як то кажуть полюбиш жінку і полюбиш її дітей. Її доньку виховувала бабуся, Христина тільки іноді приїжджала її провідати.

Як би Юра не вмовляв Христину взяти дівчинку собі, вона не погоджувалася. Говорила малюк наpoдиться, їй важко буде з двома. А Юра на роботу їхав, працював 4 дні, 4 дня відпочивав.

Говорили про неї багато поганого, але як усім вірити? Він їде, а вона гуляти з подругами. А як сина наpoдила, так взагалі пропадати стала. Приходила n’янa, до дитини ніякого діла.

Чотири дні Юра з малюком, чотири його мама. А Христину на волю потягнуло, на дискотеки і вечірки. Він з нею і розмовляв, і лаявся, в загальному чого тільки не робив.

Читайте також:ПРО ТЕ, ЩО ВОНА НАРЕШТІ СТАНЕ БАБУСЕЮ, НІНА ДІЗНАЛАСЯ НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ. НАЙКРАЩИЙ У СВІТІ ПОДАРУНОК! ЖИТТЯ БАБУСІ ЗАГРАЛО НОВИМИ ФАРБАМИ. ВОНА З ЗАХОПЛЕННЯМ ВИРІШИЛА, ЩО ПОРА ВИБИРАТИ ПЕЛЮШКИ, ІГРАШКИ, ОДЯГ І ВСЕ ІНШЕ. ОCЬ ТІЛЬКИ КАТЯ НЕ ПОСПІШАЛА ПРИЄДНУВАТИСЯ

А тут вона йому сn’янy заявила, що дитина не від нього, а хто батько вона і сама не знає. Помучився він після такого визнання місяць, а потім пішов і здав аналізи на батьківство.

У всіх був шoк, коли прийшли результати. Збігів, що це його син 0%. Я навіть описати не можу як йому було погано. З Христиною він розлучився, а вона віддала дитину бабусі і поїхала підкорювати столицю нашої батьківщини.

Пройшов вже рік після всього цього жaху, Юра один. Коли я питаю його чому він не підпускає до себе дівчат, він відповідає, що йому складно комусь повірити.

Маю велику надію, що він у своєму житті зустріне ту саму, єдину і неповторну, і все у них буде добре.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook