fbpx
Шоу-бізнес
59-річний Антоніо Бандерас показав світові нову кохану-банкіра. Знаменитість виглядає щасливим!

Популярний іспанський актор Антоніо Бандерас відвідав в Мадриді церемонію вручення премії Vanity Fair Award. Компанію йому склала 23-річна дочка Стелла дель Кармен і 39-річна кохана Ніколь Кімпел. Про це повідомляє видання Dailymail.

Знаменитий актор зустрічається з Ніколь Кімпел вже більше 5 років і стверджує, що вона змінила його життя в кращу сторону. Чутки про їхній роман ходили ще до того, як Бандерос розлучився зі своєю другою дружиною Мелані Гріффіт, з якою прожив у шлюбі 19 років.

Відомо, що нова кохана зірки працює інвестиційним банкіром і володіє досконало п’ятьма мовами. Але увагу актора привернула не її ефектна зовнішність і успішна кар’єра, а спокійний і врівноважений характер.

Читайте також: ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН! ТАЄМНИЦЯ МОЛИТВИ “ОЧТЕ НАШ”: ЗАСПОКОЮЄ, ЗЦІЛЮЄ, ОЧИЩАЄ, РЯТУЄ. СПОВІЛЬНЮЄ ЧАС. ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ: РОЗПОВІДЬ ДУХОВНИКА. 

Бандерос дуже тепло відгукується про кохану і вдячний їй за те, що вона допомогла йому прийти в себе після серцевого нападу. Після нього актор кинув палити і більше не вживає алкоголь.

На урочистий захід Ніколь Кімпел одягла чорну сукню в підлогу з виразним декольте, а Бандерос вибрав класичний чорний костюм з метеликом.

Джерело: 

facebook