fbpx
Суспільство
6 важливих рис: яких жінок не кидають чоловіки

Бути жінкою, від якої чоловіки без розуму, часом непросто. Але все можливо, якщо ви докладете трохи зусиль і зможете трохи відкоригувати своє ставлення до себе ж, в першу чергу.

Вашій увазі шість важливих якостей, які повинні бути у жінки, щоб чоловік обожнював її і ніколи не кинув.

  • Вони наділені почуттям власної гідності

Ви ніколи не побачите таких жінок в стосунках з партнерами, які витирають об них ноги або користуються ними як річчю. Вони знають свою ціну і не чіпляються за недостойних, у них є принципи!

Такі дами глибоко переконані, що заслуговують на повагу і любов, у них висока самооцінка і присутній чітке розуміння, якого чоловіка вони бажають бачити поруч.

Саме тому вони завжди отримують те, чого хочуть, чи не наступаючи на горло своїй пісні. Ці риси жінок роблять їх гідними і впевненими в собі.

  • Вони цікаві і прагнуть до самореалізації

З такою жінкою ніколи не буває нудно, вона здатна підтримати будь-яку розмову, розрядити похмуру обстановку, заповнити собою порожнечу.

Вона відмінно знає свої сильні сторони і не прагне паразитувати за чужий рахунок. У неї є хобі, коло друзів, професія, соціальні досягнення.

Це не сіренький придаток до чоловіка, а повноцінна особистість, у якої горять очі, яка розвивається і йде в ногу з часом. Поруч з нею цікаво!

Читайте також: ЯК ВПЛИВАЮТЬ СЛОВА НА ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЛЮДИНИ: ВІДПОВІДЬ АСТРОПСИХОЛОГІЇ

  • Вони привабливі і доглядають за собою

Жінки, які зводять чоловіків з розуму, вміють користуватися своєю чарівністю. Вони не завжди наділені досконалою красою, але точно вміють правильно себе подати, щоб залишити приємне враження.

Вони по-справжньому люблять своє тіло, доглядають за ним, намагаються стильно одягатися і виглядати вдало в будь-якій ситуації.

Такі не стануть забивати на себе рукою, ходити в будь-чому, пишатися нездорової повнотою. Ні вік, ні сімейний статус, ні кількість дітей не є у них виправданням для ліні.

  • Вони не бояться мати свою точку зору

Це колись було модно у всьому підкорятися сильній статі, погоджуватися з будь-яким словом чоловіка, думати його думками.

Сьогодні чоловіки поважають жінок, які не бояться мати власну картину світу і аргументовано відстоювати відмінне від інших думка. Нехай навіть воно не вписується в загальноприйняті канони.

Якщо красуня вміє мислити, не боїться йти проти натовпу, може підтримати змістовну дискусію – це тільки їй в плюс! Єдина умова – вона точно так само повинна поважати думку інших людей.

Вона повинна приймати той факт, що у оточуючих може бути інша точка зору, інші цінності, і в цьому немає нічого поганого.

  • Вони вдячні за увагу і турботу

Немає жінки привабливіше тієї, яка вміє оцінити вчинки чоловіка по достоїнству. Яка все помічає – і його подарунки, і його поступки, і допомога.

Коли дівчина не просто вимагає від партнера – “дай”, “ти повинен”, “хочу”, “зроби” – але своїм хорошим ставленням спонукає його на маленькі подвиги в свою честь.

При цьому вона не відмовляється від допомоги ( “сама можу”, “і без тебе впораюся”). Вона приймає і дає зворотний зв’язок, прославляючи партнера в його власних очах. Це дійсно важливо.

  • Вони не прагнуть все ускладнювати і вміють прощати

Мабуть, ця риса властива тільки “сверхжінкам”, але якщо воно є в їх арсеналі, відбою від шанувальників у них точно не буде.

Уміння прощати кривдників, не морочитися на дрібні проблеми, не влаштовувати трагедії з нічого – досить важлива штука, яка зберігає нерви і підтримує позитивний настрій в будинку.

Прекрасна та жінка, яка не зациклюється на тому, чого у неї немає. Яка вміє бачити хороше навколо, сприймає життя легко і не тримає злості на своїх кривдників.

Такі риси жінок дозволяють їм жити в гармонії з собою. Це практично недосяжне якість, але, володіючи їм, жінки можуть керувати світом.

Джерело.

Related Post