fbpx
поради
6 звичок, які завжди руйнують шлюб. Будьте тим, хто витирає сльози, а не тим, хто до них доводить і побачите, що подружжя почне розквітати

Як і більшість чоловіків маю звички, які не дуже подобаються моїй дружині. Деякі з них стали явними лише після одруження і початку спільного життя.

Наприклад, замість обстригати нігті – гризу їх, рідко голюся, залишаю на підлозі брудні шкарпетки, та загалом мені здається, що маю успіхи у справі вдосконалення. Джерело

Такі звички можуть бути набридливими для коханої, але вони не здатні зруйнувати подружжя. Є однак такі, що можуть серйозно похитнути шлюб і навіть привести до розлучення.

Це навіть не весь перелік, але найпоширеніші шкідливі звички у подружжі.

  • Не звертати увагу одне на одного

У всіх нас багато справ, але мусимо розуміти, що просто повинні давати одне одному у подружжі лише найкраще. Коли ви разом – то будьте разом.

Вислуховуйте одне одного, а не робіть вигляд, що слухаєте. Будьте готові вимкнути телефони та інші гаджети, щоби нічого не відволікало від розмови.

  • Ховати проблеми за килимом

Багато пар замість того, щоби працювати разом над вирішенням проблеми, обирає методику “якось то буде”. Таке уникання серйозних справ лише погіршить стан стосунків.

А те, що не говоримо про щось, зовсім не означає, що цього “щось” не існує. Більше того, рано чи пізно все те, що намагаємось заховати і чого боїмося, вибухає з-під того килиму з вражаючою силою.

  • Більше критики, ніж заохочення до справ

Чомусь багатьом значно легше критикувати, ніж підтримувати і взаємно мотивувати. Будь найбільшим мотиватором свого чоловіка чи дружини, а не найбільшим критиком.

Будь тим, хто витирає сльози, а не доводить до них. Замість того, щоби перераховувати недоліки своєї половинки, говори про його сильні сторони і побачиш, що дива можливі.

Читайте також: Надто велику ціну вона заплатила за сина, щоби віддати його цій дівчині. Вона виведе її на чисту воду і відкриє очі синові

  • Пошук підтримки у друзів, а не у свого чоловіка-дружини

Якщо у тебе звичка довірятись друзям більше, аніж своєму коханому, то так зневажаєш ваш шлюб.

Щирі розмови навіть на складні теми будують приязнь, яка є незамінним складником здорових стосунків.

Не йдеться про те, що ніколи не варто довірятись друзям. Однак ніколи не варто друзям приписувати ті ролі, які належать лише двом у подружжі..

  • Бажання бути “кращим у подружжі”

Однією з найгірших навичок у подружжі є ситуація, коли чоловік і дружина конкурують між собою: хто більше вкладає у подружжя, а хто більше помиляється і мусить змінюватися.

Внаслідок цього з’являється пасивне ставлення обох до своїх стосунків: якщо вважаєш, що чоловік повинен більше вкладати, то сама не вкладатимеш більше.

  • Подружні проблеми – на публіку

Якщо у стосунках щось йде не так, то з’являється спокуса поділитись проблемами з друзями або, що гірше, виносити бруд у соцмережі. Це завжди погане рішення.

Жодну сімейну проблему не вдалось ще вирішити винесенням на публіку. Замість того працюйте разом над тим, щоби разом знайти вихід.

Якщо ви знайшли у своїх стосунках перелічені вище звички – почніть із ними боротись і побачите, як ваше подружжя почне змінюватись.

Related Post

facebook