fbpx
життєві історії
Фраза “спасибі, плавали” – це точно про мене. Не хочеться більше вступати в офіційні відносини. Зате місяць тому почала знову спілкуватися з колишнім чоловіком. Він якось попросив мене виручити по роботі. Допомогла. Віддячив, запросивши в кафе. Попили кави, поспілкувалися як цивілізовані люди. Навіть на нормальній ноті розлучилися, немов і не було трьох з хвостиком років спільного життя. Для мене це була просто кава.

Знову на ті ж граблі? В ту саму річку? Спасибі, але ні!

Я була заміжня 3 роки і 3 місяці. За цей час ми так остогидли з чоловіком один одному, що… я навіть слова не можу підібратися для опису того, наскільки нас обох дістало сімейне життя.

Було все, крім рукоприкладства. Розлучилися на дуже поганий ноті. Я стала нетерпимою до чоловіка, якого колись любила. (За матеріалами)

Не спілкувалися майже два роки. У мене за цей час вже були і інші відносини, але до шлюбу не дійшло.

І навряд чи дійде найближчим часом. Все ще хочеться жити самій. У мене навіть якийсь страх сформувався по відношенню до шлюбу. Фраза “спасибі, плавали” – це точно про мене. Не хочеться більше вступати в офіційні відносини.

Зате місяць тому почала знову спілкуватися з колишнім чоловіком. Він якось попросив мене виручити по роботі (іноді перетинаємося). Допомогла. Віддячив, запросивши в кафе. Попили кави, поспілкувалися як цивілізовані люди. Навіть на нормальній ноті розлучилися, немов і не було трьох з хвостиком років спільного життя.

Для мене це була просто кава. Але не для колишнього чоловіка. Він не перестає з того моменту кликати на побачення і знову проявляє знаки уваги.

Уже кілька разів прямо писала, що нічого у нас не вийде. Заміж я за нього не маю наміру йти знову. Не розуміє.

Що не так з людиною? Амнезія? Бажання гострих відчуттів по-новому? Я реально “не врубаюсь” в той фарс, в якому опинилася.

Читайте також: ПІСЛЯ 35 ЗУСТРІЛА ЧОЛОВІКА, ОДРУЖИЛИСЯ. ВИРІШИЛИ ЗАВЕСТИ ДИТИНУ. НЕ СУРОГАТНУ, НЕ ЕКО, А САМІ. У ЛІКАРНІ МЕНІ МАЛО НЕ В ОБЛИЧЧЯ ПОСМІЯЛИСЯ, СКАЗАЛИ, ЩО ВЖЕ ПІЗНО. НАВІСИЛИ, МОВ ЯРМО: “СТАРОДЯЩА”. Я В СЛЬОЗИ… ЗВИЧАЙНО, ВОНИ ВІДМОВЛЯЮТЬ НАРОДЖУВАТИ.

Фото з відкритих джерел.

facebook