fbpx

7 істин, про які вам ніколи не розкажуть близькі і друзі

Незручна, але необхідна правда, яка допоможе тверезо подивитися на своє життя і змінити її, поки ще не пізно.

Люди часто сприймають себе зовсім не такими, якими є насправді. Позначаються емоції і суб’єктивність суджень. Оточення тільки погіршує ситуацію. Дослідження показали, що люди намагаються уникати незручною правди. Тому навіть найкращі з нас часом в серцях думають: «Це вони погані, а я молодець!»

Але тільки правильне уявлення про себе допомагає досягати успіху у всіх сферах життя. Ці істини допоможуть тверезо подивитися на життя і при бажанні внести в неї корективи.

1. Якщо у вас немає того, чого ви бажаєте, значить, ви цього не хочете

Досить брехати собі, що вам хочеться бути багатим або успішним. Ми маємо рівно те, що хочемо. Якщо мало грошей, значить, вам так комфортно. Якщо поруч партнер, з яким погано, значить, є потреба страждати.

Розглянемо поширений приклад. Жінка мріє про багатого чоловіка. Підсвідомо вона розуміє, що не може зацікавити успішного партнера. Адже хто потрібен забезпеченому чоловікові? Упевнена в собі, самодостатня, що стежить за собою, гармонійна подруга.

Дама розуміє: вона може стати такою, але доведеться постійно над собою працювати. Тому вона вирішує, що простіше лежати на дивані, харчуватися фастфудом і дивитися ТБ-шоу, ніж готувати здорову їжу або займатися спортом.

А якщо подумати, Вася, який під боком, не так вже й поганий. Он у Людки з третього поверху взагалі нікого. Тому ну його, цього багатого.

Читайте також: СПРИЯТЛИВІ ДНІ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ В 2018 РОЦІ: ЦЕРКОВНИЙ КАЛЕНДАР І КРАСИВІ ДАТИ

2. До вас ставляться так, як ви самі цього хочете

Напевно ви помічали, що до хорошим людям їхні близькі та колеги ставляться відверто погано. Часто ми самі задаємося питанням: «Чим я заслужив таке ставлення?» Відповідь проста: нічим, крім власного ставлення до себе.

Якщо ми хочемо образитися, то обов’язково знайдемо ситуацію і людини, який зробить щось не так. Якщо потрібно страждати, неодмінно зв’яжемося з тим, хто буде робити вчинки, що приносять біль. А якщо ми по-справжньому хочемо бути щасливими, то такими й будемо, незважаючи на те, хто і що робить або говорить.

Образити нікого не можна, можна тільки свідомо вирішити страждати. І обов’язково знайдеться відповідна ситуація – перевірено мільйонами людей.

Тому вистачить нарікати і намагатися змінити інших. Навчіться по-справжньому любити себе. Ви здивуєтеся змін, які почнуть відбуватися.

3. Ні та ніколи не буде чарівної таблетки і 100% працює методики змінити життя: чарівні пігулки

Все ще чекаєте, коли вчені винайдуть спосіб є і не товстіти? Я ось довго чекала. Їла печиво і вірила в чудо. Але дива не сталося. А трапився панкреатит через неправильне харчування. А разом з ним і вимушена жорстка дієта, запропонована лікарем.

Так, мені хотілося солодкого, я сумувала за смаженої картоплі, а відсутність в раціоні улюблених солоних огірків і кави здавалося трагедією. Але ніхто і не говорив, що буде легко. Зате виявилося, що принцип «менше їсти» працює. І не потрібно ні чарівних поясів, ні тренажерів, ні пігулок. Варто регулярно працювати над собою, і результат неминучий.

Досить чекати, поки гуру поділиться з вами секретом за чисто символічну суму. Беріть себе в руки і дійте прямо зараз.

  • Мрієте схуднути? Правильно харчуйтеся .
  • Потрібні гроші? Працюйте, а не зраджувати мріям.
  • Хочете ще більше грошей? Ставайте кращим у своїй справі, шукайте нові способи запропонувати продукт світу.

Так це складно. Будуть помилки і набиті гулі. Але інакше не буває ні в кого. А ідею чарівної таблетки краще залишити у фільмі «Матриця», де їй саме місце.

4. Ви самі можете створювати вдалі можливості

Засновник журналу Forbes Берті Чарльз Форбс в 1917 році написав: «Посередності чекають, коли можливості самі прийдуть до них. Сильні і здатні люди йдуть за можливостями. Найрозумніші люди створюють їх самі. Можливості не допоможуть людині, яка не привчив себе бачити і використовувати їх». Форбс знав, про що говорить, і досяг успіху .

Ви можете чекати, поки доля подарує підходящого партнера або хорошу роботу. Ви можете заявити про себе на сайтах з вакансіями або піти туди, де зазвичай знайомляться. А можете самі запропонувати свою кандидатуру компанії або підійти до вподобаної людини і познайомитися.

Вам можуть відмовити, але одного разу дадуть згодою. Чи не через те, що так склалися зірки, а тому що ви самі створили вдалий шанс.

5. Ніхто нікому в цьому світі нічого не винен

Ні діти, ні дружини, ні суспільство, ні власна морська свинка. Варто запам’ятати, що нас не повинні любити, про нас не повинні піклуватися і до нас не повинні ставитися з повагою.

Так, оточуючі це можуть робити з доброї волі, але не з примусу. Там, де є місце завищеним очікуванням, починаються образи, докори і нерозуміння. Як тільки приходить це усвідомлення, дихати стає легше. А ображатися більше не виходить.

Знайомий не поздоровив з днем ​​народження? Чоловік не притримав двері? Сусідка не привіталась? Вони і не повинні були всього цього робити. Могли, але не стали. Це їх право.

Ми самі несемо відповідальність за якість свого життя.

Якщо хочеться сходити в театр, варто купити квиток. Якщо мрієте відправитися в подорож, але не вистачає грошей, заробіть на нього. І ніколи не варто сподіватися на послугу за послугу. Може, вона й буде, може, й ні. Ось так просто і без драматизму.

6. З часом життя не стане простіше і краще змінити життя

Як приємно себе обнадіювати, що зараз постраждаємо, але ось потім коли-небудь все обов’язково налагодиться, стане добре, вантажівка з пряниками перевернеться на нашій вулиці, тоді і заживемо.

Ні, не заживемо! Потім не існує. Є тільки зараз, в якому можна щось зробити і змінити. Час – це умовність, воно не лікує і не змінює саме по собі. Міняємо ми, коли перестаємо нити і починаємо діяти .

Поки ми відкладаємо щасливу і успішне життя на потім, вона проходить.

7. Життя дуже коротке

Дивовижна річ: людина, на відміну від тварин, точно знає, що помре. І все ж живе так, ніби цього не відбудеться, ніби в запасі у нього ще стільки часу, що можна витрачати дні і тижні даремно.

Ми ніколи не дізнаємося, скільки відведено кожному з нас. Але в будь-якому випадку ці роки пролетять миттєво.

Чернетки немає, друзі! Пишемо набіло. Сумувати про швидкоплинність життя безглуздо, адже довше вона від цього не стане. Але можна перестати витрачати дорогоцінний час на даремні заняття, ілюзії та образи і жити усвідомлено, наповнюючи кожен день сенсом і радістю.

Джерело.

You cannot copy content of this page