fbpx

7 речей, які ваш партнер ніколи не повинен від вас вимагати

Усі відносини різні, у всіх людей різні принципи, потреби та вподобання.

Але є цілий ряд типів поведінки, які не можна вважати нормальними. Існує щонайменше сім речей, які партнер ніколи не повинен просити вас робити.

Якими б близькими та довірливими не були відносини, кожен партнер повинен провести у них свої особисті кордони. В іншому випадку людина нашкодить і собі, і своєму союзу.

  • Ігнорувати спалахи гніву і фiзичнe нacильcтвo

Ваш партнер ніколи не повинен просити вас ігнорувати чи заперечувати його спалахи гніву, фiзичнe нacильcтвo на вашу адресу чи брати на себе провину за все це.

Таким чином, агресивний партнер просить вас взяти на себе відповідальність за його поведінку. У здорових відносинах кожна людина сама відповідає за свої дії, думки, емоції та почуття.

  • Ізолювати себе від сім’ї і друзів

Ви не повинні відчувати, що не можете бачитися з рідними та друзями тоді, коли вам захочеться. Ви не повинні відчувати, що не можете проводити з близькими стільки часу, скільки вам захочеться. Тільки ви самі приймаєте рішення з ким ви спілкуєтеся, коли і скільки.

Читайте також: НА ЗЕМЛЮ НАСУВАЄТЬСЯ НАДПОТУЖНА МАГНІТНА БУРЯ

Єдине, що може ваш попросити ваш партнер, це проводити з ними трішки більше часу, щоб ви могли спілкуватися, гуляти. Але зовсім інша справа, коли він намагається ізолювати вас від ваших близьких.

  • Применшувати ваші успіхи

Ваш партнер повинен пишатися вами і радіти за ваші досягнення, а не висловлювати своє роздратування та навіть погрози. Агресивна реакція партнера на ваші успіхи та досягнення говорить про його невпевненість.

Якщо ви відчуваєте провину, смуток чи досаду, коли з вами відбувається щось хороше, якщо ви більше не можете поділитися своїми успіхами, значить, ваші особисті кордони порушені і ви потроху стаєте жертвою емоційного нacильcтвa.

  • Відмовитися від фінансової незалежності або піти з роботи

Ваш партнер ніколи не повинен вимагати контролю над вашими грішми. Як тільки він буде контролювати кожну вашу копійчину та кожні п’ять хвилин заглядати у ваш гаманець – це стане величезною проблемою і приводом для розлучення.

Такий контроль буде робити вас вразливою і повністю залежною від нього людиною. Якщо ви не можете на рівних розпоряджатися сімейним бюджетом, то взаємоповага в парі під питанням.

  • Прийняти неприйнятну поведінку сім’ї та друзів

Незалежно від того як сильно його друзі не поважають ваш особистий простір і наскільки грубо його батьки обходяться з вами, ваш партнер не повинен очікувати, що ви просто мовчки з цим змиритеся.

В іншому випадку пасія або вважає за краще уникати конфронтації зі своїми близькими, або відносини з ними для неї важливіше, ніж з вами. Тобто про взаємну повагу знову ж таки не йде мови.

  • Змінитися

Якщо партнер вимагає, щоб ви відмовилися від своїх вірувань, переконань або цінностей, це дуже небезпечний сигнал. Значить, він не приймає вашу особистість.

  • Стати посередником

Пасія не в праві просити вас стати «поштовим голубом» для когось, наприклад її батьків. Наприклад, часто партнер каже: «Скажи моїй мамі…». Та ні, не говоріть!

Це ставить вас всередину, партнер перекладає на вас відповідальність за всі свої слова до кого-небудь.

Джерело.

You cannot copy content of this page