fbpx
Лайфхаки
7 речей, яких не потрібно чекати від інших

Менше невиправданих очікувань – менше розладів.

1. Не чекайте, що люди в усьому будуть погоджуватися з вами

Ви гідні бути щасливим. Ви заслуговуєте прожити своє життя так, як мрієте. Тому не дозволяйте чиїмось думкам збивати вас з вірного шляху.

У цьому світі ви не для того, щоб відповідати очікуванням інших людей, так само як і інші люди живуть не для того, щоб повністю виправдовувати ваші очікування. Насправді, якщо ви самі схвалюєте прийняті рішення, вам не буде потрібно схвалення кого б то не було.

Ризикніть бути собою і покладатися на інтуїцію, навіть якщо ви соромитеся або боїтеся. Не порівнюйте себе з іншими і не заздріть їх успіху.

2. Не чекайте, що люди будуть вас поважати, якщо ви самі себе не поважаєте

Сила – в міцності духу, а не м’язів. Сила – в наявності принципів і впевненості в собі , готовності їх продемонструвати і відстоювати. Зрозумійте, що інші не будуть проявляти до вас любов, повагу і увагу, поки ви самі не почнете цінувати себе.

Важливо бути добрим по відношенню до інших, але не менш важливо бути добрішими до самого себе.

Коли ви любите і поважаєте себе, ви даєте собі можливість стати щасливим.

А коли ви щасливі, ви стаєте краще: кращим другом, найкращим чоловіком або дружиною, найкращим сином або дочкою, кращої версією себе.

3. Не чекайте, що всі будуть вам симпатизувати

З деякими людьми ви можете відчувати себе непотрібним, недостойним людиною, з іншими – не відчувати власну значимість. Не забувайте про свою цінність. І проводите час з людьми, які цінують вас.

Не має значення, як добре ви ставитеся до інших людей, завжди знайдеться щонайменше один негативний людина, яка буде вас критикувати. Посміхайтеся, ігноруйте і рухайтеся далі.

Іноді люди можуть засуджувати вас за те, що ви «інший». Але насправді це прекрасно. Те, що робить вас несхожим на інших, робить вас собою. І в підсумку ви завжди знайдете людей, які оцінять вас таким, яким ви є.

Читайте також: ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО СТРИМУВАТИ БАЖАННЯ ЧХНУТИ: ПОЯСНИЛИ ЛІКАРІ

4. Не чекайте, що інша людина буде таким, яким ви хочете його бачити

Любити і шанувати інших – значить дозволяти їм залишатися собою.

Коли ви перестанете чекати від інших, що вони будуть відповідати вашим уявленням про правильне, ви почнете цінувати їх по-справжньому.

Поважайте інших за те, хто вони є, а не тисніть на них в спробах змінити. Ми не можемо досконально знати іншу людину (незважаючи на те, що нам так часом здається).

А відкривати нові грані його душі, характеру – це завжди прекрасно. І чим більше ви будете дізнаватися іншої людини, тим легше вам буде оцінити його по достоїнству і побачити його красу.

5. Не чекайте, що люди будуть читати ваші думки

Ви напевно в курсі, що люди не вміють читати думки. Вони ніколи не дізнаються, що ви відчуваєте насправді, якщо ви самі про це не розповісте. Наприклад, ваш начальник може і не подумати про підвищення , якщо ви самі з ним не поговорите.

А симпатичний хлопець або дівчина так і не заговорять з вами, тому що ви занадто сором’язливі: як він або вона можуть з вами заговорити, якщо ви постійно ховаєтеся від них?

Це вкрай важливо – регулярно спілкуватися з іншими. Потрібно просто напружити свої голосові зв’язки і сказати перше слово. Вам доведеться говорити людям, що ви думаєте. Це просто, потрібно тільки почати.

6. Не чекайте, що людина раптово зміниться

Поширена помилка: якщо ви будете про кого-то посилено піклуватися, в кінці кінців він перестане вас розчаровувати і зміниться. Ні, не зміниться.

Якщо ви дійсно хочете щось змінити в поведінці іншої людини, викладіть всі карти на стіл, розкажіть все як є, щоб він зрозумів, що ви відчуваєте і що вам потрібно.

Ви не можете в одну мить змінити іншого, не варто навіть намагатися. Або прийміть його таким, як є, або продовжуйте жити без нього.

Коли ви намагаєтеся змінити інших, найчастіше вони залишаються колишніми. Але коли ви підтримуєте людей, даєте їм повну свободу – вони дивним чином змінюються самі.

7. Не чекайте, що все само собою стане добре

Будьте добрішими до оточуючих, тому що людям навколо вас теж буває непросто. За кожною посмішкою ховається напружена внутрішня боротьба, часто з тими ж проблемами, що і у вас.

Ми всі наділені здатністю йти напролом крізь нещастя і знегоди, замість того щоб уникати їх. Підтримка, участь і поступливість – найкращі життєві подарунки.

Ми часто їх отримуємо. Потрібно навчитися їх приймати, адже всі ми ділимо одні й ті ж мрії, потреби й устремління.

Не завжди люди поводяться так, як нам хочеться. Як то кажуть, сподіваємося на краще, а очікуємо гіршого. Запам’ятайте, ваше щастя знаходиться в прямій залежності від ваших думок і вашого вибору, з якої точки зору дивитися на речі.

І завжди пам’ятайте, що якщо люди змусили вас відчути щось нове або навчили чогось нового, значить, вони не дарма з’явилися у вашому житті, не дивлячись на всі труднощі.

Джерело.

facebook