fbpx
життєві історії
7 років тому сталося те, що розділило наше життя на «до» і «після». Старша дочка розлучилася з першим чоловіком і вийшла заміж за коханого, за чоловіка, з яким зустрічалася ще у шлюбі. Сина народила. Мій чоловік не визнає ні нового зятя, ні онука, дивитися на них не може, ще й мене обмежує у спілкуванні з ними

У нас з чоловіком двоє вже дорослих дітей, син і дочка. Щаслива сім’я, міцний шлюб. Але 7 років тому сталося те, що розділило наше життя на «до» і «після».

Старша дочка розлучилася з першим чоловіком і вийшла заміж за коханого, за чоловіка, з яким зустрічалася ще у шлюбі. Сина народила.

Мій чоловік цього зрозуміти і прийняти не зміг. З дочкою відносини практично зійшли нанівець. Для нього це ганьба і бруд. Нового зятя він не визнав і навіть на поріг не пустив. З онуком так само. Онука не визнав і сім’ю дочки, онука і зятя, бачити і знати не хоче, ще й мене обмежує у спілкуванні з ними.

Але іноді сидіти з онуком і няньчити його я все ж таки їжджу до них. Люблю всіх і намагаюся налагодити мир у родині, але ніяк не виходить.

Дочка переживає, дуже засмучується і хвилюється. Намагалася з батьком порозумітися, але він відмовився розуміти і слухати. Зрада, зрада і крапка – це його позиція.

Через два роки після весілля дочки одружився і син. Зараз у нас ще й онуки-близнючки народилися. Чоловік їх просто обожнює, але ось внука і зятя не визнає і так само ні в яку.

Причина я думаю не тільки в принципах і моральних якостях. По-перше, чоловіка разом з його сестрою свого часу залишила рідна мати, і він сам тягнув на собі сім’ю з ранніх років, маленьку сестру і стареньку бабусю. Жили вони, як могли.

Потім у мого чоловіка був перший невдалий шлюб, дружина зустрічалася з начальником, і вони розлучилися. Чоловік навіть провести її в останню путь не поїхав через багато років.

Для чоловіка це все – це те, що він не приймає, наслідки минулого. Вони з дочкою спілкуються, але чоловік поводиться стримано, холодно і відсторонено. Для дочки це все важко, вона безмежно любить тата, але змінити нічого не виходить.

Якщо вже казати сказати, я й сама дотримуюся тих самих поглядів, що і мій чоловік. Мені й самій новий зять недовподоби, а в порівнянні з колишнім зятем тим більше. Але дочка і внук – це наші діти, і я змирилася з її вибором і вчинком, якось так. Але чоловік цього не сприймає категорично. Так ось і живемо… Дуже б хотіла, щоб все змінилося, і всі в родині зрозуміли і пробачили одне одного.

Автор: Ганна Євгенівна

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook