fbpx
Шоу-бізнес
76-річна Алла Пугачова відвідала концерт Земфіри в Ізраїлі

Алла Борисівна днями приїхала з Росії до Ізраїлю до свого чоловіка, Максима Галкіна, а Земфіра давала там концерт. На виступ землячки завітала Пугачова, про що Земфіра розповіла в Instagram.

“Вітаю. Не стала б писати до закінчення туру, якби… Алла Борисівна відвідала концерт, похвалила музикантів, сказала, що я дитина на сцені.

А я хочу у відповідь сказати – ви крута. Безумовна величина. Неважливо, як ми відчуваємо музику, ми обидві співачки нашої країни”, – написала Земфіра і показала чорно-біле селфі з Пугачовою.

Також у Мережі з’явилися відео з концерту, де Алла Борисівна активно танцює під пісні Земфіри на VIP-балконі, де була разом з близькою подругою співачки, режисеркою та акторкою Ренатою Літвіновою.

Своєю чергою, шанувальники артистки висловили вдячність їй та Аллі Пугачовій за підтримку та за сміливість: “Дякую адекватним людям за життєву позицію!”, “дякую за сміливість і талант”, “Вам обом дякую за правду, сміливість, за свободу слова, думки!”, “Найкрутіші покинули країну, не промовчали, залишилися людьми, дякую”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.