fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Суспільство
9 жовтня: що обов’язково потрібно зробити в цей день

Цей день відмінно підходить для змін, наприклад, для поїздок і відряджень, продажу та покупки речей, обміну одних на інші. Але сьогодні потрібно думати, що ви робите і то говорите.

Кілька разів подумайте, перш ніж щось сказати. Сьогодні будь-які ваші дії будуть прямо або побічно відбиватися на майбутньому житті.

А ще вам варто знати, що сьогодні людей зустрічають тільки по одежинці, ніхто навіть не намагається спочатку вислухати, перш ніж давати вам оцінку. Тому постарайтеся виглядати бездоганно.

Не забувайте про правильні поєднаннях стилів і кольорів. Особливо сильно потрібно уникати великих масивних блискавок і гудзиків.

Читайте також: СВЕКРУХА ШАНТАЖЕМ НАМАГАЄТЬСЯ ПОСЕЛИТИСЯ В КВАРТИРІ МОГО ЧОЛОВІКА

Астрологи і знахарі радять сьогодні організувати вечерю при свічках. Навіть якщо у вас немає коханого, вам варто трохи розслабитися і насолодитися атмосферою. А якщо все ж є, то приготуйте що-небудь смачне. І вимкніть телефон, щоб вас ніхто не відволікав.

Якщо xвopий не міг одужати, сьогодні його ставили в церкві під аркою і йдуть як би міняти гроші. Якщо гроші розміняє перший зустрічний, то хворому вже пізно допомагати, ангели йому вже намітили місце.

Але якщо вам відмовили обміняти гроші, то на повну купюру потрібно купити свічок і поставити їх за його здоров’я. Тоді він швидко одужає.

Для дітей, які нapoдилися в цей день, погані новини. Вони дуже рідко бувають щасливі, завжди мандрують, непосиди, не можуть знайти собі місця, в якому хотілося б затриматися.

Талісманом для таких людей стане яшма і топаз.

Джерело.

Related Post