fbpx

95-річна Наталія Гошта вже понад 5 років допомогає українській армії – віддає військовим щомісяця пів пенсії: “Мрію дожити до перемоги!” – говорить одна з найповажніших за віком волонтерок України

95-річна Наталія Гошта вже понад 5 років допомогає українській армії – віддає військовим щомісяця пів пенсії: “Мрію дожити до перемоги!”

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Бабуся-пенсіонерка з Рівненщини, 95-річна Наталія Гошт, вже 5 років допомогає ЗСУ! Жінка щомісяця віддає половину своєї невеличкої пенсії військовим.

“Мрію дожити до перемоги” – говорить пенсіонерка.

Саме у Рівненській області живе одна з найповажніших за віком волонтерок України! Вона – одна з найстаріших волонтерок регіону. Уже понад 5 років бабуся допомагає різним підрозділам Збройних сил України.

Як повідомляє Суспільне, жінка стала “Людиною року-2020”. У 2017 році пані Наталія стала почесною волонтеркою України та отримала медаль.

А живе Наталія Гошта у селі Довговоля Володимирецького району Рівненщини. У липні їй виповнилося 95 років.

На потреби армії від самого початку війни на сході пані Наталія віддавала половину своєї пенсії.

“1770 гривень. Думаю, мені й тих рублів вистачить. Тисячу взяла, тих п’ять “двійок”, та й принесла. Поклала, а він встав і фотографує. Потім всі знали, що я дала гроші солдатам”, — розповіла пані Наталія журналістам про те, як стала волонтеркою.

У 2020-му, розповідає жінка, їй не вдалося допомогати грошима як раніше, але вона знайшла вихід – стала допомогати продуктами: смаколиками, салом, консервацією.

Живе Наталія Гошта сама, своїх дітей у неї не має. Разом з чоловіком виховували його 4-х дітей від першого шлюбу, у якому він овдовів. Отже віддавати свою любов і турботу іншим для жінки – поклик душі.

Пані Наталія мріє дожити до перемоги і відсвяткувати її разом з бійцями ЗСУ. Вона говорить, що їй не шкода грошей, аби тільки швидше закінчилася війна! Слава такій Жінці і низький уклін!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Волинь-нова

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page