fbpx

– А 30 років нашогно життя для тебе нічого не означають? – запитала я, дивлячись в очі ще вчора рідній і найближчій людині, моєму чоловікові. – Чому, Вітю?.. Звичайно, ми дуже мріяли про другу дитинку, бажали неймовірно… Чоловік прийшов через півроку

Прожили ми з чоловіком зо років. Сина виховали, йому зараз 25. Дуже ще діток хотіли, але більше Бог не дав. Хоча були спроби навіть ЕКО, і не одна. В останній раз лікарі сказали, що мій запас вичерпано. До чого я це розповідаю? До того, що дійсно, ми дуже мріяли ми про дитинку.

Тут мій чоловік Віктор, трохи більше року тому, бачу, віддалився зовсім, дратівливий з дрібниць став. По суботах він часто з мужиками на пиво ходив. Як виявилося, не тільки з мужиками…

Зустрів Вітя молоду дівчину, на 25 років молодша вона за нього. Між «справою» він їй розповідав, вів, що дружину, мовляв, любить, але дочку хоче дуже. А вона і сказала, що хоче від нього дитинку, що народить йому.

О Віктор і каже мені: прости, люблю тебе, але там я потрібен. Де там, кому? Сама розумієш, пристрасті вже немає у нас, а там дитина і діло молоде.

– А 30 років нашогно життя для тебе нічого не означають? – запитала я, дивлячись в очі ще вчора рідній і найближчій людині, моєму чоловікові. – Чому, Вітю?

А він мовчить і винувати очі опускає.

А в цієї його молодиці вже дочка була 4 років від першого шлюбу. Пішов він від мене до них…

Сама не знаю, як жила після цього. Півроку – як уві сні. а дитини у них все щось не виходило, мені спільна знайоми розповідала про їхнє життя. Та вчепилася та дівка у Вітю, як лист банний.

***

Чоловік прийшов через півроку. Прости, люблю, все усвідомив і так далі. Я пробачила. Думала, зможемо роботу над помилками зробити. Будемо щасливі. Але не склалося. Через місяць десь: «Прости, там хімія, почуття. І вона в положенні. І тебе люблю, і її люблю. Але по-різному».

Я навіть намагалася по-сучасному подивитися, думала, зможу ділити коханого. Запитала тільки: «Зможеш двох щасливими зробити?» Не зміг.

Вона народила місяць тому. У мене порожньо в душі. Все вигоріло. Він радісний, що донька народилася. Сам повідомив мені про це. Я б хотіла щиро порадіти за нього. Але не можу.

Той випадок, коли любиш –  відпусти. Та не виходить Бог усе бачить. Тільки мені вже не потрібен цей чоловік, який колись був рідним і близьким…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page