fbpx
життєві історії
– А чому, власне, я повинна її терпіти? Приймати в своєму будинку? Пригощати? Мені вона ніхто. І моєму чоловікові тепер теж ніхто. Як і її дитина. Нехай дякую за аліменти скаже!

– А чому, власне, я повинна її терпіти? Приймати в своєму будинку? Пригощати? Мені вона ніхто. І моєму чоловікові тепер теж ніхто. Як і її дитина. Нехай дякую за аліменти скаже!

Молода жінка, розмірено хитаючи коляску з спокійно сплячим немовлям, розмовляла по телефону. Ясна річ розмова стосувалася її чоловіка і його колишньої дружини.

А я не підслуховувала, я чекала автобус. І затикати вуха була не зобов’язана. І так, я з цією жінкою повністю згодна. Бо сім’я це праця.

І після весілля все тільки починається. А колишня дружина, в цій сім’ї елементи зайві. І вичерпав всі мислимі можливості впливати на тепер уже чужого чоловіка.

Навіть за допомогою дитини. І нескінченні її прохання, посидіти з хворим малюком, зводити його в поліклініку або бути присутнім всією сім’єю на святі не більше ніж маніпуляції.

Зрештою, чоловік рідко приймає рішення про розлучення. У більшості випадків, зруйнувати сім’ю вирішує саме жінка. Щоб при нагоді передумати.

І наплювати їй, що він уже в стосунках. Вона хоче відчувати себе старшою дружиною. І жити так, як їй зручно. Смикати за ниточки. Качати права. Дзвонити серед ночі, позначаючи свою присутність.

І на мене так дуже добре, якщо колишній чоловік вчасно поставить хитру мадам на місце. І не поведеться на її хитрощі типу «я давай заради дитини створимо видимість дружних батьків».

Якщо дитина не дурена, все одно зрозуміє, що відносин між його батьками немає. Так, відсутність батька зробить дитину нещасною.

А нескінченно бігає туди-сюди батько зробить нещасними як мінімум двох дітей. І чергову дружину. Яка цілком можливо, і розлучниця зовсім.

А звичайна жінка, що має право на спокійне життя. Зі своїм чоловіком.

І не зобов’язана звіряти свій кожен крок з його минулим життям. І були у цьому житті жінками, дітьми та іншими зобов’язаннями. Бо не склалося. Чи не зрослося. Потяг пішов. І рейки розібрані.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

 

You cannot copy content of this page

facebook