fbpx
Цікаве
А чи близькі ви по-справжньому з коханою людиною? Перевірте! 14 ознак дійсно близьких і щирих стосунків.

Чи дійсно ви близькі і відкриті з коханою людиною? Перевірте!

 

1. Ви розумієте один одного, навіть якщо зрозуміти неможливо

– Мені терміново потрібна ця, вона де?

– Ну там, де та.

– А, точно, ось же!

Зазвичай, напад недорікуватості трапляється, коли голова зайнята надважливими думками і ніколи згадувати, як називається якась річ. Але вам двом це і не потрібно, все зрозуміло без слів.

 

2. У вас є таємна мова

Тобто, коли ви розмовляєте про щось своє, інші люди не можуть вас зрозуміти: слова на кшталт знайомі, а пропозиції не складаються. Вам-то, звичайно, все ясно.

3. Ви слухаєте цю історію в сотий раз

Історія про те, як молодший брат витратив здачу з останньої гривні на льодяники і роздав їх всьому двору, вочевидь, дуже вплинула на партнера, якщо він постійно її згадує. А ви і в сотий раз слухаєте, як в перший.

4. Ви знаєте про друзів дитинства більше, ніж вони здогадуються

Коли вас знайомлять з Женею (ну пам’ятаєш, я розповідав?), Ви відразу розумієте, чого від цього знайомства очікувати (а, так це ви, Женя, тоді гудрону наїлися?).

 

5. Ви перестали помічати, що замінюєте «я» на «ми»

«Наш кіт», «Ми прокинулися», «Ми на таке не розраховували»… Загалом, не гірше батьків маленьких дітей. Але хто сказав, що це погано?

 

6. Ви можете розповісти все. Дійсно все

І вільно поговорити про такі речі, які не прийнято згадувати «в пристойному суспільстві», тому що людина, з якою ви поруч, розуміє і приймає вас цілком і повністю.

 

7. Ви часто говорите про кохану людину

Але не тому що сходите з розуму від любові, а тому що велика частина оповідань про ваше життя – це історії спільних пригод. Ви проводите поруч багато часу, так що нічого дивного.

 

8. Ви знаєте побутові звички і смаки один одного

Тому не купите ванільний гель для душу (треба ж малиновий) або ароматизатор в машину з запахом хвої (бо треба кавовий і ніяк інакше), не запропонуєте на вечерю макарони (бо вечорами тільки овочі) і слухати реп будете в навушниках.

 

9. Ви багато знаєте про речі, які вам не цікаві

Наприклад, перерахуйте з десяток джедаїв, хоча не подобаються «Зоряні війни», розповісте, який паяльник треба вибрати і чому, хоча самі його в руках не тримали, або процитуєте вірш, хоча не шанує поезію. Хобі та інтереси у вас з коханою людиною різні, але ви ж завжди з цікавістю готові вислухати, що вам говорять.

 

10. Ви купили другу ковдру

Пристрасть не згасла, і любов нікуди не поділася, але раптом виявилося, що можна спати разом і не ділити ковдру, насолоджуючись відпочинком так, як вам більше подобається.

 

11. Ви знаєте розклад коханої людини

Тому, коли вас запрошують на вечірку в четвер, ви відмовитеся: у половинки в п’ятницю важлива презентація, так що в четвер треба виспатися.

 

12. Ви смієтеся над одними жартами

Ці жарти з’явилися десь між кухнею та спальнею, коли хтось заплутався в одній шкарпетці, а хтось згадав дитячий анекдот. Пояснювати оточуючим марно, тому що всі переживання занадто особисті, а асоціації випадкові, але вам двом все одно смішно.

 

13. Ви вже ходите в гості окремо

Тому що перезнайомилися з усіма друзями половинки і розумієте, в якій компанії буде нудно. Але не замикати ж у будинку кохану людини?

 

14. У вас є страшний компромат

Так, ви ж бачили ті дитячі фото з голою попою і знаєте, хто в піврічному віці їв з котячої миски. Вам бабуся вже все-все розповіла.

Джерело 

facebook