fbpx
життєві історії
А для чого ти взагалі пропонував мені заміж за тебе виходити? Ти ж прекрасно знав, що немає в тебе “жилки бізнесмена”. Як ти думаєш виконувати всі мої примхи з пустим гаманцем?, – сказала ввечері Іванка, і я задумався

А для чого ти взагалі пропонував мені заміж за тебе виходити? Ти ж прекрасно знав, що немає в тебе “жилки бізнесмена”. Як ти думаєш виконувати всі мої примхи з пустим гаманцем?, – сказала ввечері Іванка, і я задумався.

Сергій ось уже сім років, як був розлучений. Зі своєю дружиною він познайомився ще будучи студентом. Неймовірно красива студентка Іванка одразу йому дуже сподобалася, як тільки він уперше її побачив. Молоді зустрілися буквально пів року, а потім відгуляли весілля. Іванка вважала, що якщо Сергій найкращий студент на курсі фінансистів, то обов’язково, як тільки закінчить університет, одразу ж стане мільйонером. Тому й вийшла заміж за нього.

Любов Іванку взагалі ніколи не цікавила – лише вигода. А закоханий Сергій, вважав, що це буде шлюб на віки. Але, звісно, відразу після університету Сергій не зміг стати мільйонером. Влаштувався звичайним співробітником у банк. Два роки жили Іванка та Сергієм дуже посередньо. Тоді й розпочалися “бурі”. Починала їх Іванка. Мовляв, такому як Сергій взагалі одружуватися не можна, адже в нього пусті  кишені, та й що він за чоловік такий, що дружину свою не може забезпечувати всіма “хотілками”.

Не дивно, що через рік пара розлучилася. Іванка знайшла собі вже готового мільйонера і поїхала кудись в Хмельницьку область, а Сергій залишився один. Мабуть, саме Іванка заважала Сергію досягти всього. Адже щойно дружина пішла, кар’єра Сергія пішла вгору. Сім років Сергій не наважувався завести будь-які стосунки з жінками. Колишня дружина далася взнаки своєю поведінкою та вчинком. Та й сам Сергій більше не вірив у кохання. Проте доля приготувала йому сюрприз. Якось йшов сильний дощ, Сергій якраз їхав додому.

На вулиці не було нікого, як раптом чоловік побачив два силуети — хлопчика та матір його. Сергій зупинився та запропонував їх підвезти. Жінка сумнівалася, але погодилася. Хто б міг подумати, що ця зустріч буде знаковою. Вже в автівці чоловік та жінка познайомилися. Виявилося, це була молода, симпатична мати одиначка із сином. Чоловік їх покинув одразу після появи дитини.

Слово за слово, молодята обмінялися номерами телефонів. А через пару місяців уже пішли під вінець. Дивно, але з Марією Сергій не відчував жодного сумніву, ніякого невдоволення чи почуття провини. З нею все було так природно, так просто. Навіть син її здався йому ніби рідним. Так, люди говорили, мовляв, дивний, узяв собі жінку з чужим причепом. Але Сергію було байдуже. Нехай із причепом, але найулюбленіша, найдорожча і найдобріша в світі дружина.

Фото ілюстративне