fbpx
життєві історії
– А коли твоя дочка збирається влаштуватися на роботу і повернути нам хоча б частину боргів? Свекруха давай говорити, що нинішня молодь – це не те, що ми свого часу. І тоді мій чоловік oзвiрів – молодь у всі часи однакова, просто не потрібно було так балувати сестру, і більше ні копійки вона від нас не отримає. – Що ж це виходить? Я сама не потягну всi кредити дочки, як тепер бути? 

Сьогодні субота, ми з чоловіком вирішили пoнiжитuся в ліжку, коли до нас прийшла свекруха. Вона сіла на кухні і давай просити нас, щоб ми оплатили черговий кредит сестри чоловіка, Катерини. За матеріалами

Мій чоловік ще сонний був, коли зайшов на кухню, але, почувши про черговий кредит сестри, він просто оскаженів.

Чоловік почав вимовляти своїй мамі, що ми працюємо тільки на кредити його сестри і вже два роки не можемо поїхати на море, хоча ми непогано заробляємо.

Свекруха давай захищати свою дочку, а чоловік уже не міг зупинитися.

Він запитав у своєї мами:

«А коли твоя дочка збирається влаштуватися на роботу і повернути нам хоча б частину боргів?»

Свекруха давай говорити, що нинішня молодь – це не те, що ми свого часу. І тоді мій чоловік сказав, що молодь в усі часи однакова, просто не потрібно було так балувати сестру.

В результаті чоловік заявив, що нічого більше платити не буде – все, вистачить, а ми будемо збирати гроші і поїдемо відпочивати на море.

Свекруха хотіла ще щось сказати, але тільки махнула рукою і пішла.

Минуло два дні, потрібно було платити кредит, а чоловік не заплатив і тоді знову до нас прийшла свекруха, але чоловік мій сказав, що не буде платити, і тоді його мама, а моя свекруха розплакалася і сказала:

«Що ж це виходить? Я сама не потягну всi кредити дочки, як тепер бути?».

Мій чоловік відповів, що коли її дочка брала кредити, ось тоді треба було думати і запитувати, а не зараз.

Більше ми не платили ні один кредит.

Ми зібрали гроші і поїхали відпочивати на море, а коли приїхали, то нас чекав вдома сюрприз: у нас вдома жила сестра чоловіка, вона ховалася у нас від боргів.

Читайте також:-У ВАШОЇ МАТУСІ ЩЕ Є ДИТИНА, Я ТОЧНО ЗНАЮ, – СКАЗАЛА БАБУСЯ НЕЗАДОВГО ДО CМEPТІ, – ЇЇ ЛЮДИ БАЧИЛИ ВAГIТНOЮ НА ВОКЗАЛІ В СТОЛИЦІ, АЛЕ ВОНА МЕНІ НІКОЛИ ПРО ТЕ, ХТО НАPOДИВСЯ НЕ ГОВОРИЛА. ЛИШЕ ЧЕРЕЗ 15 РОКІВ МИ РОЗШУКАЛИ ЧЕТВЕРТУ ДИТИНУ, НАШОГО БРАТА, ЯКОГО МАМА НАPOДИЛА ВІД ДРУГОГО ЧОЛОВІКА, ТА Й ЗАЛИШИЛА ЙОГО ЙОМУ, ЗНОВУ ВІДПРАВИВШИСЬ НА ПОШУКИ ВЕЛИКОЇ І ЧИСТОЇ ЛЮБОВІ, НЕ ПОВІДОМИВШИ АДРЕСИ

Чоловік вигнав сестру з дому, зателефонував своїй матері і сказав:

«Я завтра поміняю замки, щоб ти більше не могла увійти сама в нашу квартиру, і більше не надсилай до нас свою недолугу доньку, сама брала кредити, нехай сама і платить».

Свекруха почала плакати, що її син невдячнe ствoрiння, сам на море поїхав, а бідна дівчинка сиділа в задушливому місті, міг би і сестру звозити на море.

Чоловік відповів, що на море він заробляє сам, хоче на море, нехай йде працювати.

В результаті був суд, Катерину зобов’язали влаштуватися на роботу і з неї утримують 40 відсотків з заробітної плати, а зарплата у неї дуже маленька, так що грошей у неї залишається дуже мало.

Нічого, нехай знає, як брати кредити, за які не можеш платити.

В результаті винна залишилася я, так мені і не звикати. Через рік я наpoдила сина, свекруха нас навіть не привітала з наpoдженням сина.

Йому вже два роки, але вона до нас не ходить, а якщо ми і зустрічаємося в магазинах, то вона робить вигляд, що нас не знає.

Та й Бог з тобою, золота рибка, жили без неї, і ще проживемо.

Мені просто прикро за чоловіка. А якщо б він тоді не уперся, то ми до сих пір платили б кредити його сестри, а так живемо без кредитів і у нас все добре.

Фото ілюстративн, з відкритих джерел