fbpx

“А на цій кухні, окрім котлет і картоплі смаженої, є щось для мене?”, – сказав мені Микола кілька днів тому. Він також скаржиться і на мою випічку, до якої я так серйозно ставлюся. Його здоровий спосіб життя почав виводити мене з себе. Дійшло вже й до того, що я спеціально, щоб його “кольнути”, готую вареники зі шкварками чи борщ на реберцях і сметанкою та засмажкою. Він не робить і кроку, щоб мені допомогти, то чому я повинна біля нього “скакати”?

Здоровий спосіб життя важливий, але мій чоловік з цим вже переборщив. Я вже хвилююсь, щоб через цю ситуацію в нас не дійшло до розлучення.

Минуло лише два роки, як ми з Миколою відгуляли весілля і стали жити разом під одним дахом. Але лише зараз стало відомо, ким є мій чоловік насправді.

Мені дуже шкода, тому що Микола дуже хороша людина. Я його дуже сильно люблю, а він мене. Але останнім часом його одна “причіпка” діє мені на нерви. Микола не упускає можливості “кольнути” мене тим, що я готую не те, що він хоче…

Але відразу ж наголошу, що до недавнього часу його все влаштовувало. Він ставав зі столу, прибирав тарілку в мийку і дякував за смачний обід чи вечерю.

Я люблю готувати, а також люблю смачно поїсти. На щастя, у мене така статура, що це на мені не видно (дякуючи мамі. Я пішла в її родину).

Кулінарія та випічка – моя любов. Мені подобається давати своїм думкам волю і експериментувати з тістом. Єдине, про що я дбаю, це дотримуватися правильної процедури та думати про те, які інші інгредієнти підійдуть до тієї чи іншої випічки.

Микола – моя повна протилежність. Я інколи прошу його приготувати щось смачненьке і мене здивувати. Але йому легше просто замовити піцу чи суші з доставкою і не перейматися нічим. Досі у нас це працювало так, але тепер Микола скаржиться на моє приготування. Він каже, що все, що я готую – не корисне.

Останнім часом Микола втратив голову через здоровий спосіб життя. Майже щодня мій чоловік ходить у спортзал і тричі на тиждень пробігає не менше 10 кілометрів. Він намагається підтягнути форми. Я рада це чути, але я не хочу, щоб через це було погано мені.

– А на цій кухні, окрім котлет і картоплі смаженої, є щось для мене?, – сказав мені Микола кілька днів тому.

Він також скаржиться і на мою випічку, до якої я так серйозно ставлюся.

– А що, якби ти колись спекла щось безглютенове? У нас тільки біле борошно. Це мене вже турбує, – сказав він днями. І на цьому його причіпки не закінчуються. То йому в страві забагато олії, білого борошна або ж цукру.

Я просто хочу від нього почути: “Дякую, кохана! Було дуже смачно!”

Натомість вислуховую за пів дня стояння за плитою у фартушку – бурчання чоловіка!

Я йому казала, якщо хоче щось унікальне, то прошу дуже, вільний фартушок є. Але Микола і слухати не хоче.

– Я не створений для приготування їжі!

Він просто тренується і чекає, поки я приготую і погукаю його до столу.

Його здоровий спосіб життя почав виводити мене з себе.

Дійшло вже й до того, що я спеціально, щоб його “кольнути”, готую вареники зі шкварками чи борщ на реберцях і сметанкою та засмажкою. Він не робить і кроку, щоб мені допомогти, то чому я повинна біля нього “скакати”?

З Миколою справді важко домовлятися, і я не знаю, чим закінчиться його “захоплення здоровою їжею”.

У когось була схожа ситуація? Як з цим боротися?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page