fbpx
Шоу-бізнес
“А навіщо? Він сам вирішить” –  відомий телеведучий і актор Юрій Горбунов розповів про секрети виховання дворічного сина.

 

Популярний український телеведучий Юрій Горбунов намагається якомога більше часу проводити з коханою родиною – дружиною Катею Осадчою і дворічним синочком Іваном.

При цьому зіркові батьки вважають за краще не показувати обличчя малюка і на всіх фото і відео в мережі він зображений зі спини. Як зазначив ведучий в інтерв’ю «КП в Україні», вони вважають, що син сам повинен буде вирішити, чи хоче він бути публічним.

“А навіщо? Він сам вирішить. Ми ж у нього не можемо зараз запитати дозволу. А це, я вважаю, інтимна частина сімейного життя», – заявив Горбунов.

Він також поділився радістю, що став батьком в не дуже ранньому віці (зараз шоумену 49 років).

«Можливо, саме тому, що я вже в такому віці став татом, не в 17 років, не в 19, а тоді, коли це вже так зване усвідомлене батьківство. І я дуже радий, що це так. Коли ти молодий, у тебе багато якихось своїх паралельних справ, і діти ростуть паралельно. А зараз ціную кожен вечір, щоранку, проведені з сином. Коли він до мене притискається, ми ніби обмінюємося енергіями. Це дуже складно пояснити словами», – каже Юрій.

Розповів він і про виховання малюка. Ведучий чесно зізнався, що балує дитину.

«Я його балую. Так, повинна бути дисципліна, але для цього є няня, для цього є іноді мама. Тато для того, щоб балувати», – впевнений Горбунов.

При цьому він зазначив, що у них з Осадчою немає особливої ​​різниці в методах виховання і вони «обидва мусі-пусі» з синочком.

«Він і татів, і мамин. Коли мама каже «тато прийшов» і він кричить «тато», і біжить до мене, притискається, то, ясна річ, татів син», – ділиться гордий батько.

У подорожі вони зазвичай беруть з собою няню.

«Ми беремо з собою і няню, щоб відпочинок не перетворився на невідпочинок. Але не можу сказати, що у нас є якесь розділення. У Каті краще виходить його укладати спати. А зі мною він хоче більше грати, бігати, тому коли Івана укладають, мене відправляють в іншу кімнату. А ось на майданчик він йде гуляти з татом. Взагалі діти з нянями більш дисципліновані. У них є порядок, і діти розуміють. А тато з мамою – це вже фривольність», – розповів глава сімейства, пише Новий формат.

Джерело

facebook