fbpx
Цікаве
А ось ви точно, як і я, не знали – не гадали, що ці речі не можна дарувати рідним та знайомим, вони притягують нещастя і вам і до них, можуть принести конфлікти та чвари в сім’ю, погіршити здоров’я та зменшити добробут. Краще гроші на карту, чесне слово

А ось ви точно, як і я, не знали – не гадали, що ці речі не можна дарувати рідним та знайомим, вони притягують нещастя і вам і до них!

«Одним подарункам радуйся, інших бережися!» – сказала мені якось моя мудра бабуся з села. Подарунки рідним треба робити щиро, але обережно. А все тому, що є речі, які можуть принести конфлікти та чвари в сім’ю, погіршити здоров’я та зменшити добробут!

Нижче ввашій увазі список речей, які не можна дарувати рідним та знайомим, вони приваблюють нещастя.

Краще гроші на карту!

Те, що не можна дарувати годинник, мабуть, знає кожен. Годинники можуть зупинити час твого успіху та щасливого життя, привнести в оселю конфлікти та смуту.

Крім того, наручний годинник, як і ювелірні вироби, вибирають не лише за красою, а й інтуїтивно – моє чи не моє. Годинник повинен лягти на руку, не викликаючи дискомфорту.

Якщо ж ти таки зважився на такий подарунок, то попроси за нього монетку. Таким чином, подарунок перетворюється на покупку, і всі забобони нейтралізуються.

Дарувати ножі також дуже погана прикмета. Вважається, що ніж, якщо його подарувати, може стати причиною серйозних розбратів. Старі забобони свідчать, що ножі приваблюють злі сили, звідси випливло повір’я, що з ножа їсти не можна, мовляв, станеш злим.

Хоча, звичайно, це швидше забобони. Холодна зброя досі вважається серед чоловіків бажаним подарунком.

При даруванні ножа теж, до слова, працює правило «монетки».

Теж стосується і ножиць. Вони вкорочують життя, розривають стосунки з оточуючими. Не бери їх, не соромся відмовитися від такого подарунка. І самі не даруйте їх.

Подарунок у вигляді дзеркала забирає красу, молодість та радість. Особливо небезпечні старовинні дзеркала. Навіть обряди потім не завжди допомагають. Найкраще не брати такий подарунок, якщо не виходить, то викидати.

Носові хустки також ніколи не даруються. Вважається, що разом з ними до хати приходять чужі сльози та прикрощі.

Дуже вже старі забобони торкаються рушників. На Русі вважалося, що такий подарунок може призвести до тривалої розлуки. Хоча, нам здається, дарувати рушники можна. Від такого презенту варто відмовитися лише в тому випадку, якщо твій одержувач зовсім вже забобонна людина.

Здивує вас і порада про шкарпетки. Виявляється, дружині краще не дарувати чоловікові шкарпетки, оскільки він може піти з дому.

Також відкриттям стала й інформація про косметику для душу та вмивання. Обізнані люди кажуть, що через подарований гель для душу хтось може «змитися» з твого життя.

Як не дивно, але перли символізують сльози. Наші пращури вважали, що жінка буде нещасна доти, доки не позбудеться подарунка. Якщо ж тобі перли дарує представниця прекрасної статі, то є ризики, що він забере в тебе молодість та красу.

Ланцюжки також небажано дарувати. Мудрі люди кажуть, що якщо раптом подарований ланцюжок розірветься (а тут ніхто не застрахований), то, за повір’ями, це може призвести до розриву стосунків із його дарувальником.

Ось так. А дотримуватися таких порад бабусь і езотериків чи ні – вирвшувати особисто кожному.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page