fbpx
життєві історії
А скільки разів чоловік приходив додому в слідах від помади і з запахом жіночих парфумів. Андрій, звичайно, виправдовувався. Сказати точніше – брехав. Спочатку Жанна вірила. Або хотіла вірити

Жанна наплакалась від чоловіка. Було з чого плакати – він зраджував їй відчайдушно, часом навіть у відкриту. Та й чого дивуватися, якщо на весіллі він фліртував з подружкою нареченої – приїжджою подругою Жанни.

Тоді жінка втішила себе тим, що можливо їй здалося це в суєті торжества. Але не здалося. Подруга через рік, приїхавши до їхнього міста знову, по секрету розповіла Жанні які слова говорив їй тоді Андрій. І вони аж ніяк не були чисто дружніми.

А скільки разів чоловік приходив додому в слідах від помади і з запахом жіночих парфумів. Андрій, звичайно, виправдовувався. Сказати точніше – брехав. Спочатку Жанна вірила. Або хотіла вірити.

Але одного разу випадково натрапила на переписку чоловіка в соцмережах. Адже і не з одного ж дівчиною. Першим бажанням Жанни було розвернутися і піти. Назавжди стерти Андрія зі свого життя. Але вона була занадто емоційна, надто вразлива і дуже його любила.

Жанна поговорила з чоловіком начистоту. Той факт зради визнавав, але за зраду це не рахував. Він так стверджував. Плів щось на зразок того, що його душа і серце належать тільки Жанні, а низинні тваринні інстинкти сильніше його. Якось так. Але обіцяв виправитися. Ось прямо зараз.

Надовго його не вистачало. І знову жінка знаходила натяки на подружню невірність.

В один прекрасний день чаша терпіння лопнула і вона вирішила помститися. На роботі на неї давно задивлявся симпатичний колега. Жанна дозволила собі пофліртувати з ним і бути запрошеною на побачення.

Вони провели прекрасний вечір. Жінка нарешті відволіклася від дум про зради благовірного. Зрозуміла, що може ще комусь подобається. Стала фарбуватися і купувати гарний одяг. Придбала навіть якусь дівочу легкість.

Зміни в дружині не залишилися непоміченими для Андрія. Він звик, що де б і з ким би він не був, вдома була смачна смачна вечеря і догляд. Але чомусь все перевернулося з ніг на голову. Жанна кудись постійно йшла, вечеря йому доводилося розігрівати самому. І взагалі центром Всесвіту він себе більше не відчував.

Дійшло до того, що інші жінки перестали приносити йому радість. З роботи він відразу прямував додому, чого раніше за ним не помічалося. А одного разу навіть приготував для дружини вечерю. У перший раз в житті.

А дружина все кудись ходила щовечора. І одного разу Антон зважився на відверту розмову. Він запитав дружину, чи є у неї інший. Якщо є, то він не в силах противитися її щастя тому, що і так приніс їй багато мук. Але якщо немає, то не хотіла б вона почати все спочатку.

Адже за цей час він по-справжньому зрозумів, що тільки вона йому потрібна.

Жанна помовчала. Насправді вечорами вона просто гуляла по парку. Пересилити себе і почати відносини з колегою вона так і не змогла. Повірити чоловікові? Їй дуже хотілося, але скільки разів вона обпеклася… Зрештою жінка махнула на сумніви рукою і обняла чоловіка. Міцно.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!