fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Події
…а тим часом в окупованому Донецьку відкрили вже другий пам’ятник… Кому б ви думали?

В окупованому Донецьку відкрили бюст покійному російському співаку і політику Йосипу Кобзону.

Про це пише Українська правда.

Пам’ятник поставили біля бюста вбитому ватажкові незаконного збройного формування “ДНР” Олександру Захарченко. У заході брав участь нинішній ватажок “ДНР” Денис Пушилін.

У Донецьку тепер два монументи Кобзону. Перший в честь 66-ї річниці співака відкрили на площі біля Палацу молоді “Юність”.

Джерело:

Related Post