fbpx
Суспільство
А вам подобаються такі нововведення? Шкільне харчування – без сосисок і “Кока-коли”:  МОЗ вводить заборону на напівфабрикати і газовану воду у шкільному меню

Міністерство охорони здоров’я розробило проект постанови уряду “Обслуговування медичних закладів та медичних установ”, а саме підготувало порядок організації харчування в навчальних закладах: вводиться заборона на напівфабрикати і газовану воду.

Про цн повідомляється на сайті відомства з посиланням на замміністра охорони здоров’я і головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

За його словами, вперше на законодавчому рівні буде врегульовано питання харчування дітей з особливими дієтичними потребами.

Крім цього, повідомив Ляшко, забороняється закуповувати, реалізовувати і пропонувати дітям технологічно оброблені м’ясні та рибні страви (ковбаси, сосиски, напівфабрикати і т.п.), солодкі газовані, енергетичні напої і будь-які інші напої з вмістом доданих цукрів, пропонується обмежувати добову кількість солі, цукру, борошняних та кондитерських виробів, жирів.

Згідно з проектом документа, керівники навчальних та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку зможуть впроваджувати кейтеринг шляхом здачі харчоблоку в оренду для організації харчування дітей або організовувати харчування власними силами установи.

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook