fbpx
життєві історії
А він іде, просто дивиться на мене і мовчить, а потім став обіймати і намагатися мене поцілувати. Я його так різко відсторонила і стала соромити, мовляв, ви ж тато мого нареченого, що ви собі дозволяєте?!

У 1992 році я зустрічалася зі своїм майбутнім чоловіком. На серпень ми запланували розписатися.

Його батьки жили в Україні, а я і він в Узбекистані. Він військовий і там служив, так і познайомилися.

І ось в серпні вмирає його тато, то весілля звичайно ж відклали. І в цей час його переводять назад в Україну. Я вирішую залишитися вдома і перечекати трохи часу. Але все одно треба їхати і ось перед самим від’їздом бачу сон (скажу відразу: його покійного тата я не знала і не бачила навіть на фото).

Сон такий: я і всі мої родичі сидимо в якомусь передбаннику. Заходить чоловік вже не молодий і питає: “Хто з вас Олена? Потрібно поговорити.” Я встала, і ми пішли з ним по вузенькій алейці, а він іде, просто дивиться на мене і мовчить, а потім став обіймати і намагатися мене поцілувати. Я його так різко відсторонила і стала соромити, мовляв, ви ж тато мого нареченого, що ви собі дозволяєте?! Він посміхнувся так задоволено і каже, що хотів мене перевірити і подивитися, чи годжуся я в дружини його синові. А потім простягає мені відточений простий олівець і листок паперу і каже: «Ось розгадаєш кросворд, і все у тебе буде добре».

І все, я прокинулася.

А коли приїхала вже до них додому, то побачила у вітальні на столі великий портрет його батька. Я зайшла і що перше мені кинулося в очі – це те, що на фото був той чоловік, якого я бачила уві сні.

Пройшло вже 16 років і я думаю, що я розгадала вже давно той кросворд, про який він мені говорив. І завжди, коли мені було погано в стосунках зі свекрухою, я завжди подумки зверталася до нього, щоб він мені допоміг. І тепер ми з нею найкращі подруги!

Олена К.

Читайте також: ТАКОГО МАСЛА НЕ КУПИШ У ЖОДНОМУ МАГАЗИНІ! ПРОПОНУЮ ПРИГОТУВАТИ ОСЬ ТАКЕ ЧУДОВЕ ДОМАШНЄ ШОКОЛАДНЕ МАСЛО, ЯКЩО І ВАШІ ДІТКИ ТАК САМО ЙОГО ПОЛЮБЛЯЮТЬ, ЯК І МОЇ. ТА Я І САМА, ЯКЩО ЧЕСНО, ДУЖЕ НЕБАЙДУЖА ДО ЦІЄЇ СМАКОТИ!

facebook