fbpx
Цікаве
А ви можете спати розслаблено на спині, розкидавши вільно руки, як це притаманно діткам?.. Я от – ні: хочеться якось згрупуватися, наче затулитися… А ось що говорять наші улюблені пози для сну про наш характер:

Обирайте свою улюблену позу і звіряйте, чи правду кажуть психологи:

Сон на спині

Зазвичай, в такій позі людина досить розслаблена. Вона говорить про впевненість в собі і психологічну силу людини. Такі люди впевнено почувають себе в будь-якій життєвій ситуації, завжди готові до прийняття нової інформації і нових знайомств. Однак упевненість в собі може змінитися самовпевненістю. Показником цього є гіпертрофія даної пози сну і надмірне заняття всієї площі ліжка: в такому випадку спляча людина широко розкидає руки і ноги, намагаючись зайняти побільше життєвого простору.

Поза “зародка”

Поза характеризується положенням сплячого на боку, при цьому ноги зігнуті і підтягуються до живота, а сама людина обіймає ковдру або сама себе. Як правило, людина забивається в дальній кут ліжка або прагне зайняти простір біля стіни. Ця поза говорить про те, що людина боїться реального життя і не хоче брати участь у подіях, які проходять повз неї. Цим людям вкрай необхідний лідер, покровитель або захисник, який зможе захистити їх від труднощів реального життя і взяти опіку над ним і відповідальність на себе.

Читайте також: ПРИСІДАЙТЕ ЩОДНЯ! І ОСЬ ЧОМУ: ПОРАДА ЕКСПЕРТА.

На животі

Це поза, в якій людина лежить на животі і намагається “обійняти ліжко”. Руки, як правило, лежать на подушці або з боків тіла, ноги не підтискаються, а навіть навпаки. Людина, яка спить в такій позі, намагається керувати своїм життям і самостійно приймати всі важливі рішення. Крім того, їй складно приймати критику, бо вона вважає всі свої дії і рішення єдино вірними. Така поза сну говорить про надзвичайну завзятість в досягненні мети, а також про увагу до дрібниць.

Поза на боку 

Остання поза сну – поза, в якій людина спить на боку, однак не настільки затиснута, як в позі “зародка”. У людини витягнуті ноги і руки, хоча ноги можуть бути і злегка підібгані. Таку позу можна відрізнити від першої пози “зародка” по більш розслабленому положенню тіла. Люди, які проводять більшу частину ночі в такій позі, мають аналітичний склад розуму, абсолютно адекватні, спокійні і надійні. Вони досить легко пристосовуються до будь-якої життєвої ситуації і легко переносять життєві труднощі, при цьому не маючи великої психічної силою або особливих якостей.

За матеріалами з відкритих джерел.