fbpx
Цікаве
А я думаю: чому мої малі так люблять спати без піжам? Виявляється – діти відчувають, а науковці підтверджують: КОРИСНО!

Медики і науковці запевнили: спати корисніше без одягу!

Про це пише Соцпортал, джерело

І ось чому:

Прискорюється метаболізм 

Коричневий жир спалює енергію для створення тепла, а також допомагає підтримувати температуру тіла. У сукупності це дозволяє прискорити обмін речовин в організмі, а значить, сприяє схудненню.

Шкіра буде здоровішою

Відсутність одягу позитивно позначається на зовнішньому вигляді, тому що дозволяє шкірі дихати. Здоров’я шкіри залежить від багатьох факторів. У тому числі спання голяка дозволяє зберегти її у гарному стані. 

Це сприяє поліпшенню відносин

У психологічному плані спати голим теж дуже корисно. Адже, як відомо, зіткнення з відкритими ділянками шкіри іншої людини активує вироблення гормону окситоцину. Він полегшує “соціальну синхронізацію”. 

Сон стає міцнішим

Спати голим вкрай корисно, так як це дозволяє заснути набагато краще і міцніше. Справа в тому, що сон без одягу автоматично зменшує температуру тіла. Ідеальною температурою приміщення для сну є 15-19 градусів.

Рівень інсуліну приходить в норму

Дослідження довели, що спати голим корисно для підтримки рівня інсуліну в нормі. Справа в тому, що вплив холодних температур впливає на лептин і адипонектин. Це гормони, які допомагають збалансувати інсулін.

 

 

facebook