fbpx
Суспільство
А як ви гадаєте: наявність дитини – це мінус чи плюс в очах чоловіка? А якщо у жінки двоє дітей? Або ж навіть троє? Які шанси і що для цього треба!

Хто з жінок не мріє про міцну сім’ю, люблячого чоловіка? Вийти заміж хочуть не тільки юні дівчатка, а й досвідчені жінки. І дуже часто вони «із хвостиком», тобто мають дитину.

І нехай малюк – справжнє янголятко, вважається, що це для нареченої – мінус. Принаймні так думає більшість жінок. А чи так це насправді? Джерело

Чи дійсно чоловіки не хочуть одружуватися з жінками, які мають діток? На ці запитання відповідає психолог Діана КОЧЕРЄВА.

– Чому жінки, які мають дітей, бояться, що більше не вийдуть заміж?

– Розповім історію однієї клієнтки. У її мами було багато шанувальників, які після розлучення намагалися завоювати її серце. Але вона так і не ризикнула побудувати з ним сім’ю.

Хвилювалася за доньку: а раптом чоловік не зможе прийняти її як рідну, образить.

Мама заміж так і не вийшла, а донька цього дуже хотіла. Через роки вона опинилася у схожій ситуації і почала вагатися: а раптом мама була права, і їй із сином буде простіше жити удвох?

Але жінка переступила через свої дитячі страхи, щоб побудувати нову сім’ю і довести самій собі, що шанс вийти заміж із дитиною має кожна! Головне – не боятися бути щасливою самій.

Читайте також:У вашій родині часто xвopiють діти? Конфлікти на роботі? Зникло порозуміння з чоловіком? Запросіть у дім удачу. Найбільшу нeбeзпeкe таять речі, що їх презентували неприємні вам люди. Спробуйте просто очистити оселю від негативної енергетики

– А якщо діток двоє? Шанси на одруження є?

– Я однозначно можу відповісти: так! І не сумнівайтеся! Одна клієнтка розповіла, що після розлучення з чоловіком, із яким прожила 12 років, тільки чула і від нього, і від його рідні: кому ти потрібна із двома дітьми?

Вона навіть почала сумніватися, чи правильно зробила, коли розлучилася. А чоловік її бив, ображав, і діти бачили це.

Запам’ятайте: якщо тато ображає маму, і малюки бачать це, вони не зможуть стати щасливими, як би ми не старалися дати їм усе найкраще. Щоб наші діти стали щасливими, насамперед треба стати щасливими самим!

– А що треба для того, щоб вийти заміж із трьома дітьми?

– Головне – це бажання мами! Навіть із трьома дітьми знайти чоловіка – не проблема. І це доводить життя! Наприклад, одна моя знайома примудрилася вийти заміж із трьома дітьми і народила в новому шлюбі ще двох малюків, як вона казала, «для зміцнення шлюбу». І що ви думаєте?

Вона таки скріпила шлюб, побудувавши найбільш дружну з відомих мені сім’ю! Чим не привід задуматися? Цій жінці колись теж довелося робити непростий вибір, адже у неї був страх нових стосунків.

Але, як показує досвід, головне – захотіти, і впоратися можна з усіма проблемами.

You cannot copy content of this page