fbpx
Суспільство
Ада Роговцева розповіла, хто для неї став Людиною десятиліття, а хто – розчаруванням. Думка цієї жінки варта уваги і поваги!

Ада Роговцева розповіла, що для неї честь назвати людьми десятиліття волонтерів.

За словами відомої актриси, для неї головними людьми десятиліття є добровольці-волонтери.

Про це заслужена артистка України повідомила в інтерв’ю “Крим.Реаліі”. Актриса також поділилася, що найбільшою заслугою українців за останні десять років є Майдан.

“Тому що Майдан. Прокинулася нація”, – відповіла Роговцева на питання журналіста про найголовніше досягнення українців.

Артистка зазначила, що для неї велика честь знати особисто волонтерів-добровольців.

“Ти знаєш, не можу назвати прізвище. Не хочу, тому що їх багато і мало. А хочу сказати, що головна людина – доброволець-волонтер через дефіс. Леся Українка колись говорила:” Неволя ще мерзотніша, коли вона добровільна “. Це вона говорила про неволю. А що ж таке свобода? Це велика честь, коли знаєш таких людей, коли вони роблять те, що вони роблять. А мені довелося з ними зустрічатися і стати майже рідними з багатьма. Я знаю, що це таке і як вони відрізняються від іншого народу “, – сказала Роговцева.

Читайте також: ДУЖЕ КЛАСНА, ЛЕГКА І ШВИДКА ЗАКУСКА! ЗУПИНИТИСЯ НА ОДНІЙ-ДВОХ ТАКИХ ПАЛИЧКАХ НЕМОЖЛИВО! КУНЖУТ, МАК І БІЛЕ ВИНО – ОСЬ СЕКРЕТ ЇХ СМАКУ. СПРОБУЙТЕ!

Розчаруванням десятиліття Роговцева назвала інертність людей.

“Це інертність людей, коли потреба змін нагальна. І коли вони не те, що не розуміють, є ж розумні серед них, а не хочуть включатися. Не хочуть знати. Не хочуть докопуватися. Не хочуть на повну відчувати. Не прислухаються ні до інтуїції , ні до розуму, ні до свого, ні до “розуму розумних” людей. Це воно для мене гірше і останнім часом постійно”, – резюмувала актриса.

Джерело: РБК-Україна

facebook