fbpx

Актриса Інгеборга Дапкунайте, як жила та працювала в Росії, відкрито засудила війну РФ проти України. Їй з сином довелося покинути країну-загарбницю. Але сказала, що вийшла б на сцену з артистами, які підтримують війну проти України

Актриса Інгеборга Дапкунайте, як жила та працювала в Росії, відкрито засудила напад РФ на Україну. Їй з сином довелося покинути країну-загарбницю.

Дапкунайте зізналася, що мала виїхати з Росії ще після анексії Криму.

1 квітня в інтерв’ю Литовському національному телебаченню LRT TV Інгеборга Дапкунайте повідомила, що після нападу РФ на Україну переїхала з Росії до Бельгії разом зі своїм п’ятирічним сином.

За словами Дапкунайте, зараз вони живуть у Брюсселі. У цьому місті також проживають її мати та сестра.

Актриса заявила, що, якби можна було щось змінити, вона покинула б РФ у 2014 році, після того як Росія анексувала Крим.

Актриса наголосила, що засуджує вторгнення РФ до України. Коментуючи позицію колег, які замовчують російську агресію, вона заявила, що їхнє мовчання не означає згоди. За словами актриси, це їй “легко говорити, тому що вона покинула Росію”, а іншим висловити публічно своє ставлення до війни складніше, тому що у них у РФ “діти, батьки і немає грошей”.

Дапкунайте також сказала, що вийшла б на сцену з артистами, які підтримують війну проти України. Вона зазначила, що “не знає, як би повелася в конкретному випадку”, але наголосила, що “колеги мають право мати власну думку”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page