fbpx
Шоу-бізнес
Актрису Ксенію Мішину оштрафували у Бельгії. Стало відомо, за що і яка сума штрафу: “Розповім, як почався мій день, виїхали в аеропорт і мене зупинила поліція”

Актрису Ксенію Мішину оштрафували у Бельгії. Стало відомо, за що і яка сума штрафу.

Українська актриса Ксенія Мішина, яка виїхала з України на роботу до Бельгії, 14 червня у Stories Instagram опублікувала ролик, у якому розповіла, що дорогою до аеропорту їй довелося поспілкуватися з поліцією.

“Друзі, привіт. Ми з Платончиком в аеропорту. Мене чекає невелика подорож, потім все розповім. Все побачите. Але я розповім, як почався мій день, виїхали в аеропорт і мене зупинила поліція за те, що я, тримаючи в руках телефон, дивилася в навігатор, щоб доїхати в аеропорт. Ось, мінус €200”, – зізналася Мішина.

Нагадаємо, Ксенія Мішина народилася 18 червня 1989 року у Севастополі. 2015 року закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого, акторський факультет, майстерню режисера Дмитра Богомазова.

2019-го акторка стала переможницею телешоу “Танці із зірками” (“1+1”). 2020-го була головною героїнею першого сезону шоу “Холостячка” на СТБ. 2021 року вона стала суддею шоу “Україна має талант” на СТБ.

Наприкінці квітня Мішина зі своїм сином Платоном поїхала до Бельгії.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.