fbpx
життєві історії
Але у вихідні дні Роман ось вже 5 років продовжує відвідувати мене і нашу донечку. Завжди приділяє мені увагу, говорить компліменти, не проти побалувати, з його ініціативи буваємо близькі. Питаю у Роми, як у нього справи з дружиною, а він відповідає, що вона йому нудна і навіть противна. Я дійсно вродливіша за неї, але щось же він знаходив у ній раніше? Хочу, щоб він розлучився з нею, і щоб хоч якось насолити їй, приймаю його, хоча давно не кохаю. Розумію, що він як кіт в сметані: вдома дружина, у вихідні я. Нехай вона якось дізнається

Але у вихідні дні Роман ось вже 5 років продовжує відвідувати мене і нашу донечку. Завжди приділяє мені увагу, говорить компліменти, не проти побалувати, з його ініціативи буваємо близькі. Питаю у Роми, як у нього справи з дружиною, а він відповідає, що вона йому нудна і навіть противна…

Пропоную йому розлучитися з нею і повернутися, але він навіть говорити на цю тему не бажає.

Коли нашій дитині виповнилося 3 роки, я розлучилася зі своїм чоловіком через його п’янки і гулянок. Роман довго не сумував, швидко одружився на тій,з якою зраджував мене, і обзавівся ще однією дитиною.

Але у вихідні дні Роман ось вже 5 років продовжує відвідувати мене і нашу донечку. Завжди приділяє мені увагу, говорить компліменти, не проти побалувати, з його ініціативи буваємо близькі.

Питаю у Роми, як у нього справи з дружиною, а він відповідає, що вона йому нудна і навіть противна. Я дійсно вродливіша за неї, але щось же він знаходив у ній раніше?

Пропоную йому розлучитися з нею і повернутися, але він навіть говорити на цю тему не бажає. Я знаю, що моя помилка в тому, що я йому не відмовляю, але нічого вдіяти з собою не можу. Хочу, щоб він розлучився з нею, і щоб хоч якось насолити їй, приймаю його, хоча давно не кохаю.

Нехай вона якось дізнається, що, хоч вона і стала його дружиною, він все одно мене бажає і бреше їй коженого  разу, коли повертається від нас.

І в той же час хочу порвати з ним стосунки, але як? Якщо він так часто приходить до нас в гості, до дитини, я його бачу, чую постійно. Як мені поводитися, щоб не піддатися спокусі?

Я розумію, що він як кіт в сметані: вдома дружина, у вихідні я, тільки вже в ролі коханки. Я розумію, що він той ще, але не можу розірвати це замкнуте коло. Я так втомилася… Я відчуваю себе безсилою. Чому десь там живе вона, яка зруйнувала колись мою сім’ю, і думає, що у неї все добре?

а нам з дитиною важко, чекаємо цих зустрічей з нашим татом, зустрічей, які обмежені в часі. А як дратує, коли він дивиться на годинник і говорить, що мені пора додому!

Виходить, коли вона була його коханкою, він не боявся зробити боляче мені, спізнитися додому, або взагалі не прийти. А тепер він такий правильний сім’янин! Люблю його все одно, напевно, а зла на нього ще більше.

Що мені робити, як жити далі? Невже це моя доля така жіноча?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page