fbpx

Аліна дуже заздрила Ірі, адже її частіше на побачення запрошували і навіть друзі, яких хлопці приводили для спілкування з подругою, все одно більше уваги звертали на Іру. Не дивно, адже вона більш товариська, більш відкрита. Що робила Аліна? Після кожного побачення вона знаходила хлопців в соцмережах і писала їм що-небудь не дуже позитивне про свою подругу. Загалом, всіляко відганяла хлопців від своєї подруги!

Мене завжди дивувала манера деяких дівчат-подружок по всіх усюдах тягатися разом. У всіх були або є подруги, але не обов’язково ж розчинятися один в одному, як ніби більше немає нікого. Для моєї знайомої Іри така «дружба» обернулася гірким розчаруванням.

Вона подружилася з Аліною в старших класах школи, куди та перевелася з іншої школи. Дівчата одразу знайшли багато спільного, почали спілкуватися, разом сиділи на уроках, разом гуляли, ходили один до одного в гості. Потім навіть в один університет разом вступили.

З початком студентського життя активізувалася і особисте життя. Дівчата були симпатичні, хлопці постійно їх запрошували на побачення. Але кого б не покликали, дівчата завжди говорили, що прийдуть удвох, тому потрібен один для компанії. Так ось і проводили час.

Іру на побачення звали частіше. Не можна сказати, що вона була гарніше, ніж Аліна, просто вона була більш «жива» чи що. Природний макіяж, посмішка, легкість в спілкуванні до неї мали.

Аліна була іншою. Вона теж була симпатичною, але якийсь більш «ляльковою». Не як Барбі, а скоріше як ті реалістичні корейські ляльки з сумними очима.

Проте, Ірина на всі свої побачення брала з собою Іруу. Залицяльники приводили друзів, щоб Ірі теж не було нудно. Однак ні з ким стосунки у дівчат так і не складалися. Запросять на побачення, начебто все добре, а потім ні відповіді, ні привіту.

Так непомітно пролетіли 4 роки в інституті. Дівчата як і раніше дружили, так само бігали на побачення удвох, і все так же у них нічого не зростається.

Іра почала підозрювати недобре тільки на п’ятому курсі, коли після чергового побачення хлопець написав їй:

– Ти навіщо ходиш на побачення, якщо збираєшся заміж виходити? Пошкодувати мене вирішила? А з чого ти взяла, що мене треба жаліти?

Іра, звичайно, нічого не розуміє, запитує його:

– Про що ти говориш? Я не збираюсь виходити заміж! У мене і хлопця-то немає…

На це хлопець відповів:

– А твоя подруга написала мені, що у тебе є наречений і у вас скоро весілля. А на побачення ти пішла просто з жалю і щоб не образити мене.

Не потрібно було уточнювати, про яку подругу йдеться. Іра тільки з Аліною і дружила. Кинулася до неї з’ясовувати, що до чого так чому. Та не стала відпиратися, все і так вже було ясно…

Виявилося, що Аліна дуже заздрила Ірі, адже її частіше на побачення запрошували і навіть друзі, яких хлопці приводили для спілкування з Аліною, все одно більше уваги звертали на Іру. Не дивно, адже вона більш товариська, більш відкрита.

Що робила Аліна? Після кожного побачення вона знаходила хлопців в соцмережах і писала їм що-небудь не дуже позитивне про свою подругу Іру. Наприклад, що у неї є хлопець, з яким вона посварилася, тому ходить на побачення на зло йому. Загалом, всіляко відганяла хлопців від своєї подруги.

Чи треба говорити, що після всього цього дружбу дівчат прийшов кінець?

Заздрісні, ревниві і мстиві подруги ставляться до категорії токсичних, тобто таких, з якими краще не спілкуватися взагалі. Звичайно, на лобі у них не написано, що від них можна чекати підлості, але проявляти пильність необхідно.

Ірина цього не робила. Присвячувала подругу в усі свої справи, розповідала про всі свої відносини і навіть тягала її з собою на зустрічі. Вона так «розчинилася» у дружбі з Аліною, що не помічала підозрілих «дзвіночків».

Дружба – це добре, але вона лише частина життя, а не саме життя. Вона не повинна «губити» інші її сфери, тому що тоді ця дружба стає бур’яном, який доведеться ліквідувати, щоб не заважав «дихати».

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page