fbpx
життєві історії
Аліні прикро, що брати вирішили викреслити її із заповіту, ніколи вона не могла навіть припустити, що вони так вчинять. Старенька мама, не бажає нікого слухати і збирається зробити все, як сама вирішила і наполягає, що тільки так буде правильно і щиро

Ні для кого не секрет, що з віком люди змінюються, як і відносини між ними.

Ось дивишся, була дружна сім’я, завжди разом, всі труднощі долали спільно, батьки допомагали дітям, а ті своєю чергою трепетно ​​і шанобливо ставилися до предків.

Але минув час, діти виросли, вже обзавелися власними сім’ями, і тих теплих стосунків уже не залишилося.

Добре, якщо родичі спілкуються у свята, а то відбувається таке відторгнення, що й знатися не хочуть.

Прикро, але таких історій дуже багато, а коли життя, що підносить близьким людям випробування у вигляді спадщини, то витримують і не втрачають людського вигляду дуже мало.

Так, випробування матеріальними цінностями, як і випробування славою, здатне посварити і зробити ворогами найрідніших людей.

Знайомство та розповідь Аліни, 37-річної жінкою, яка виросла в дуже дружній, багатодітній, забезпеченій сім’ї, зайвий раз довів, що дружба та кохання між близькими буде лише до моменту, коли на кону стоятиме питання розподілу майна.

Ось і їхня родина опинилася в ситуації, що призвела до суперечки між братами та сестрою.

Вся справа в багатій спадщині.

Батько Аліни, колишній партійний функціонер, вдало трансформувався у бізнесмени. За 20 років, самі розумієте, який стан йому вдалося сколотити.

У сім’ї було троє дітей, двоє синів і дочка. Звичайно, всі діти здобули гідну освіту, нормальну роботу, а хлопці і стартовий капітал, так би мовити на розвиток.

Сини одружилися, як подарунок батьки придбали їм квартири.

Аліна — наймолодша мешкала з батьками, у величезному будинку, побудованому батьком для їхньої великої родини.

Перший невеликий конфлікт стався, коли дівчина після закінчення вузу захотіла жити сама, що зовсім не в’язалося з планами батьків. Мама з татом сказали своє категоричне: “Ні”.

Аліну такий поворот не зупинив, але трохи образив. Вона все одно залишила рідні пенати, на той момент Аля працювала і її зарплати було більш ніж достатньо, щоб зняти квартиру.

Батьків, дівчина не покинула і не забула, Аліна як і раніше відвідувала і допомагала їм.

І ось нещодавно в сім’ї трапилося горе, раптово не стало батько, через півроку, мати вирішила зробити заповіт, за життя, на трьох дітей, щоб потім її дітлахи не пересварилися, але скандал все ж таки — трапився.

Читайте також: Я, як зразкова дружина, намагалася у всьому догодити чоловікові, допомагала з навчанням, вдавалася після занять і одразу бралася за готування, прання, прибирання, намагалася забезпечити вдома затишок та комфорт. Колю нічим, крім виносу сміття, не напружувала. Після навчання він приходив, я його годувала, і він йшов до кімнати дивитися телевізор чи грати на комп’ютер

Аліна, на сьогоднішній день, не має сім’ї, а її брати — мають. Як тільки мати озвучила, що все їхнє добро ділитиметься порівну — брати зі своїми дружинами, влаштували матір скандал.

Мовляв, як так, у рівних частках, у них сім’ї, по двоє дітей у кожного, а в Алі — нікого, і навіщо її включати до заповіту.

Найголовніше, що ту житлоплощу, на якій зараз проживає жінка, вона сама, без батьківської допомоги, придбала для себе.

Звичайно ж, Аліні прикро, що брати вирішили викреслити її із заповіту, ніколи вона не могла навіть припустити, що вони так вчинять.

Старенька мама, не бажає нікого слухати і збирається зробити все, як сама вирішила і наполягає, що тільки так буде правильно і щиро.

Ну, а жадібні брати, продовжують гнути свою лінію і вже почали сваритися між собою, розбираючись комусь краще і більше допомагали батьки.

Найбільше засмучення Аліна, переживає за здоров’я матері, яка постійно плаче і говорить про єдине бажання.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page