fbpx
Суспільство
Алла Пугачова в Юрмалі з дітьми та чоловіком спостерігала незвичайне явище: можливо, це знак цій родині, яка відкрито не підтримала Путіна, що у них все буде добре?

46-річний російський шоумен і пародист Максим Галкін 1 серпня в своєму Instagram розмістив ролики, зняті в Юрмалі з його дружиною, 73-річною російською співачкою Аллою Пугачовою, та їхніми восьмирічними дітьми Лізою і Гаррі.

“Небо над Юрмалою сьогодні”, – написав Галкін.

У роликах шоумен показав веселку та небо рожевого кольору.

“Яка красуня”, – сказала за кадром Пугачова у першому ролику.

У другому відео чути голоси дітей Галкіна та Пугачової.

“Ой, як гарно, переливається різними кольорами. З того боку рожеве. Небо рожеве. І ще дощ почався, капає. А це що таке?” – запитав Гаррі.

Ліза звернулася до Пугачової, щоб та подивилася на рожеве небо.

“Це велика рідкість. Якийсь знак неба”, – сказала співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Максим Галкин (@maxgalkinru)

Подружжя Галкін та Пугачова побралися у далекому 2011 році, а 2017-го повінчалися. Діти пари – Ліза та Гаррі – двійнята, які народилися 2013 року.

У перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну Галкін засудив напад Росії. Після цього в РФ почалося цькування артиста. Скоро свідомо, що він із Пугачовою та дітьми виїхав із Росії до Ізраїлю.

У квітні Максим Галкін зізнався, що змушений був разом із сім’єю залишити РФ, оскільки в країні почали забороняти його концерти, а рекламодавці почали відмовлятися від співпраці.

А у липні Галкін із родиною приїхав до Латвії.

Протягом останніх місяців Галкін неодноразово засуджував дії російської влади та армії. 22 квітня він заявив, що частину своїх гонорарів від концертів в ізраїльських містах передасть на допомогу українським біженцям.

На своїх концертах Максим Галкін висміює і критикує керівництво та президента РФ.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.