fbpx
Шоу-бізнес
Alyona Alyona запалила на пешому ефірі “Танців із зірками”-2020, але суддям це не дуже сподобалося: (відео)

Танці з зірками 2020 стартували в ефірі вчора, 30 серпня, показавши перші пробні номера з українськими артистами і танцюристами.

Однією з найбільш неординарних пар нового сезону стала українська реп-виконавиця Alyona Alyona (Олена Савраненко) в парі з Юрієм Гуричем. Вони запалили на паркеті енергійну сальсу.

Пара виконала свій номер під хіт MONATIK “Кожен раз”. На паркет реперша вийшла в несподіваному для себе образі – червоній спідниці з бахромою, білій сорочці, на підборах, а в волосся вплетені червоні стрічки.

І хоча глядачі залишилися в захваті від танцю харизматичною пари, судді розкритикували танець, поставивши в сумі 16 балів з 30 можливих.

Григорій Чапкіс зазначив, що сальса не зовсім вдалася парі, адже культура танцю не було дотримано.

“Сальса – танець одного руху, все інше це переплетення рук і поз. Але я сьогодні побачив щось нове, хуліганське в танці. А з цим я погодитися не можу тому, що культура танцю залишається скрізь і її потрібно дотримуватися”, – зазначив консервативний Чапкіс.

Влад Яма танець похвалив, хоч і зазначив, що все було не дуже добре виконано. Суддя втримався від оцінки техніки, ритмів, ліній і поддержок, оцінивши “кайф від танцю”.

А ось сувора Катерина Кухар розкритикувала пару, викликавши Alyona Alyona на батл, і пообіцяла зачитати реп в наступному ефірі, якщо вони не виправляться і не станцюють добре.

“Думаю, що ви сьогодні вирішили не зловживати рухами і жестами, хоча від вас кожен з нас чекав якогось хайпа. А ваш танець був схожий на розкидане намисто уявних рухів. Якщо наступного разу ви не зтанцюєте круто, я зачитаю реп. Викликаю вас на батл”, – зауважила Кухар.

Кращими за результатами першого ефіру стали Санта Дімопулолс з Максом Леоновим. Вони набрали 28 балів з 30 можливих.

А ось актриса Дарина Петрожицька в шоу участі не брала. Лікарі заборонили їй тренуватися, адже Даша захворіла, втім, як і Ольга Фреймут. Але остання все ж станцювала в парі з Іллею Падзіним, набравши 26 балів.

Alyona Alyona и Юрий Гурич (відео: YouTube/Танці з зірками)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, lux.fm

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook