Ніколи не думала, що через куховарство свекрухи ми не зможемо назбирати на своє житло! Ми переїхали в двушку до мами чоловіка, аби не платити за оренду якомусь дяді і відкладати на своє власне житло, аби зібрати грошей собі на квартиру. Мама мого Сергія жила до нашого переїзду сама в двокімнатній квартирі. Мій чоловік має у цій квартирі одну другу частину, і його мати – стільки ж. Але ця її їжа! Треба нам знов на ореду. Вихід наступний. Ми переїжджаємо в однокімнатну орендовану квартиру на кілька років, я також йду на роботу, але Сергій свої квадратні метри в маминій квартирі має здати квартирантам чи одному квартиранту, і отримувати з цієї житлоплощі гроші. За зарплати ми будемо жити, а заробіток від оренди – відкладати на власне житло. Ну ідеальний варіант! Я звичайно розумію, що свекруха може бути проти
Ніколи не думала, що через куховарство свекрухи ми не зможемо назбирати на своє житло! Ми переїхали в двушку до мами…