На Великдень невістка з сином пішли в гості, а дітей на мене залишили. Так ще й сміли прийти пів другої ночі. На другий день до нас друзі прийшли і так само сиділи до ночі. Я вже думала на цьому гульки закінчаться, та де там. Сьогодні Марина знову нарядилася. Я почала її питати куди вона збирається. А та мало того, що не захотіла сказати куди іде і коли прийде, так ще й почала мені пред’являти претензії. “Чого це ви, мамо, мені не допомогли вчора канапки для друзів зробити?”
Ох і невістка мені попалася. Коли Марина із моїм сином Тарасом зустрічалася то частенько вони ходили в клуби. Ну я…